Шампунь, який мене здивував

Шампунь, який мене здивував

Моє перше знайомство з українським брендом "Comex" почалося з міцелярної води, яка мене цілком і повністю розчарувала😔

Тому я вирішила більше ніколи не купувати продукцію цієї ТМ, та коли обирала шампунь на переміну своєму звичному, побачила багато схвальних відгуків на укріплюючий шампунь з аювердичними травами від " Comex", як ви розумієте цікавість взяла верх ☺️


Пляшечки представлені в об'ємах 75 мл, 150 мл, 250мл, 500 мл та 1000 мл, тобто на будь-який смак і гаманець.

Для знайомства я обрала найменшу пляшечку, одразу скажу що потім замовила і більшу в 150 мл😉

Не дивлячись на позитивні відгуки, я все ж таки хвилювалась чи підійде шампунь мені.

У мене жирний тип шкіри голови, натуральне волосся з сухими кінчиками, тому підібрати шампунь важкувато.

А ледь не забула додати, що ще завдяки шампуню Elseve https://club.makeup.com.ua/post/34021/ з'явилася лупа, і її потрібно було негайно позбутися 😔

Та повернемося до укріплюючого шампуню "Comex" .

Засіб доволі густий, карамельного кольору з характерним трав'яним ароматом.


Він представлений як безсуфатний, без парабенів та синтетичних барвників, натомість містить екстракти індійських трав.

Хоча на відміну від багатьох безсульфатних шампуней мильний і піниться добре.

Виробник характеризує свій продукт так:
Шампунь перешкоджає випаданню волосся, прискорює ріст, зміцнює цибулину.


В складі містить ним - священну індійську рослину, яка відома своїми цілющими властивостями, яка укріплює цибулину та робить волосся блискучим і еластичними, також ж гарною профілактикою лупи.


Шикакай і Арістха - мильні боби і ягоди. Природний миючий засіб. Активує регенерацію пошкоджених цибулин, прискорює ріст волосся, збільшує густоту, прибирає лупу.


Амла - в своїх плодах містить багато вітаміну С і мікроелементів, відновлює блиск, еластичність, профілактика сивини, захищає структуру кератину від руйнування.


Хна - має бактерицидні властивості, бореться з грибком лупи, попереджає випадання волосся, робить колір яскравим.


Брінгарадж - прискорює ріст волосся, запобігає випаданню та захищає від передчасної сивини.


Органічний кокосовий екстракт - відновлює структуру волосся, зміцнює корені, збільшує густоту та перешкоджає випадінню.

Чесно кажучи, укріплення волосся шампунем я вважаю лише маркетинговим ходом, адже як за хвилину - дві які він знаходиться на шкірі можна очікувати якогось укріплення?

Сюди ж відносяться і відновлення структури, і збільшення густоти волосся, і захист від передчасної сивини 🤷

Просто звичайний маркетинговий хід не більше, задача шампуню якісно очистити шкіру голови!

Ось з цією функцією він справляється добре, навіть краще ніж я очікувала🤩

Шампунь ідеально підійшов моїй шкірі голови, він вимиває її "до скрипу", на фото результат на 5-й день після миття.

Лупу яка перед цим з'явилася повністю прибрав за 2 рази.

Після миття волосся дійсно блискуче та м'яке.👌

Єдине, якщо кінчики або довжина сухі обов'язково потрібно користуватися бальзамом або маскою, тому що підсушить ще більше.

І думаю, не підійде для фарбованого волосся та сухої шкіри голови, через те що містить хну в складі.