Pilirina 💛💙

Будній мейк. А чим ви сьогодні нафарбувалися? 💄

Будній мейк. А чим ви сьогодні нафарбувалися? 💄
Будній мейк. А чим ви сьогодні нафарбувалися? 💄

Сфотографувала свій сьогоднішній, буденний мейк і далі просто буду писати про те, до чого рука тягнеться щоранку.

По ходу розберемося! Бо, щось сьогодні моі пости не розміщуюся - видно, у модератора немає настрою. Буває.

Мені 38. Шкіра комбінована, не жаліюся на неї - вона в мене молодчинка, але розширені пори супроводжують мене все життя. Тож, тоналки для мене - головне! Старію, як і всі, але, скажу чесно - врятовуть саме мою шкіру саме кислоти! Чи колола я ботокс? Звісно! До війни. Але у мене є нюанс - від ботоксу у мене німіє міміка і дуже заливають очі, тому я і моя лікар поки на стопі. А щоб ви розуміли, ін'єкції я робила у одного з кращих косметологіка Києва. От така у мене особливість. До ін'єкцій краси я відношуся дуже добре, з задоволенням б постійно користувалася б, але, не можу, точніше - немає сенсу, бо все одно доводиться розганяти кров лімфолітіками після застоїв ботоксу, тому він у мене довго не тримається - максимум місяць. Це інша історія, але до уколів я ставлюся позитивно і насправді вважаю, що догляд - це круто, але всі ми старіємо...І якщо у когось є можливість користуватися уколами краси - чом би і ні?

Зараз я натюрель, тож, мені доводиться ялозити все на себе, щоб виглядати більш-менш не старою бабкою. Кислоти forever! Це буде тралі-валі і там, нижче, в постах, моі бюджетні знахідки. Ми зараз про мейк, тож, поіхали? 💨

Тональна основа Givenchy Prisme Libre Skin-Caring Glow Foundation у відтінку 3-N270. Каюся. Скажу відверто, при купівлі його взимку, коли шкіра була зневоднена, написала на нього огидний пост. Зараз шкіру більш-менш привела до порядку кислотами, трішки загоріла, гарно зволожила доглядом Vichy, про який писала раніше і вуаля - розмішавши його з залишком Dior forever Glow 2W, тон ліг зовсім по-іншому.

Зараз я ним дуже задоволена! Чи ними…Поки не вирішила. 🤷‍♀️

Хайлайтер Wet N Wild MegaGlo Highlighting Powder, який дав фору моєму Chanel. Дівчатка, розумію, що на фото його майже не видно, але, запевняю, він космічний і його мікрочастинки, якщо їх так гарненько наюзати, буде видно навіть при місячному сяйві. Іноді я його наношу просто на повіки. Алергії не було, то все окі. Влітку користуюся відтінком Precious Petals. Бо для зими у мене інший запас. Світліший. Рекомендую взяти за знижками! Він крутезний!!!! 💣

Eveline Cosmetics Matt My Day Banana Powder - матувальна пудра не за всі гроші Всесвіту. Придбала після відгуку блогера Osia - амбасадора Make Up і ні разу не пожалкувала: не осипається, добре тримається, універсальна, правда, пакування так собі для сумочки, але за ці гроші… Від мене recommend, якщо у вас шкіра, схильна до жирності!

Рум'яна Kiko Milano Blush. На жаль, посилання зробити не можу, бо їх немає на мейкі. А на фото соромно за їх старість, яку я сама допустила, постійно тягаючи їх у сумочці. Але це wow! Так, вони розбиті, старезні, футляр страшний, але які ж вони круті і вистачає їх на життя! Придбала через байера років 4 тому. Їх ще вистачить на 5 точно. У мене відтінок на задній затертій коробці просто став дзеркалом. Тож, навіть підказати не зможу відтінок. Там вони всі круті. Пардон 🙈

Тіні Dior 5 Couleurs Couture Limited Edition, які зі мною живуть роками, пережили безліч переїздів і я ні на що її не проміняю. Стільки не намагалася замінити бюджетними палітрами - не те. Шукала аналогічні кольори у професійних марках - не так лягають. Лімітований випуск 796 cuir cannage- це must, який я доюзаю до дірок і мені все одно, вийшли вони ладу чи ні. У мене тестерне пакування, у цьому мінус, бо вони абсолютно не носибельні, рефіли випадають не так зі старості, як від пакування. Бачу, що зовсім скоро їм кінець, але люблю найбільше. От все-таки варто купити один раз палітру Dior і закохатися в неї по-справжньому! Знайшла на сайті щось найближче до мого діорівського бомжа. 🙈

Олівець для повік Copines Paris 06 Prune.

Дуже жаль, що Make up вивів ці олівці з продажу. Вони ши-кар-ні! Скільки я всього не зацінила після цього фавориту - такої стійкості, насиченості, м’якості, кольору так і не знайшла. Жаль. Знятість. Уже обгризую. Якщо ви десь бачили такий же хоча б колір - пильно-сливовий, порадьте, пліз! 🙏

Олівець для брів це, взагалі, окрема тема. У мене їх безліч. Люблю різні текстури і відтінки, під різний мейк, але, щоб було природньо.

Олівець для брів Givenchy Eyebrow Pencil у відтінку 02. Він шикарний. Пудровий, натюрель. Теж скоро буде обгризок, бо зняли з виробництва, але з'явився новий штрих. Доки не протестувала. Думаю, теж класний!

Знайшла не погану заміну у боксі від Make up - олівець для брів зі щіточкою Maybelline New York Express Brow Shaping Pencil у відтінку Deep Brown. Непогано штрихує, стійкий. Плюсую.

Туш для Вій Eveline Cosmetics Extension Volume 4D False Definition Push Up Volume and Curl. Про неї вже писала раніше. Просто класна. Можна випалювати лялькові вії або звичайні, як у мене, не осипається. Люблю туші Eveline і довіряю їм.

Олівець для губ NYX Professional Makeup Suede Matte Lip Liner у відтінку Montreal. Оце крута штучка! До речі, дуже рекомендую взяти саме цей колір - нюдовий, стійкий, тримається до упаду. Повторю точно!

Живильна губна помада Kiko Smart Fusion Lipstick у відтінку 405. Класична, якісна, живильна губна помадка на кожен день, яка не скочується на губах, не сушить, наноситься рівномірно. Лайк! 📷

Ніби і мейк - не мейкабельний, а стільки всього нанесла, аж лячно!

Може, запустимо сhallenge по косметиці, яку постійно ялозимо вранці? Чужі косметички - це ж так цікаво! 🙈