міла

Кольорові олівці від Lamel. Чи варті своєї популярності?

Кольорові олівці від Lamel. Чи варті своєї популярності?

Гелеві олівці представлені у 6 відтінках:

401 відтінок - яскраво блакитний.
402 в. - фуксія (яскраво рожевий).
403 в. - яскраво зелений.
404 в. - яскраво жовтий.
405 в. - яскравий фіолетовий
406 в. - помаранчевий

Розберемо плюси та мінуси. Отже із плюсів, хочу звернути увагу на співвідношення ціни та якості. Ціна за один олівець ± 60-100 гривень. За цю ціну ви отримуєте яскравий колір, який може слугувати чудовою базою під пігменти/яскраві тіні. Нейтрально ставлюся до текстури, адже вони не м'які, як від Glambee, та не тверді, а більше щось середнє. З негативних поки не можу щось сказати, окрім того, що вони забиваються в кутик ока, але в мене так з усіма олівцями, якими стійкими вони б не були. Також на мій превеликий жаль, в лінійці немає червоного тв синього кольорів. Тепер про стійкість: на слизовій витримають весь день, в мене навіть витримали сльози. На шкірі вони досить стійкі, вперше коли спробувала 402 в. навіть залишився рожквий пігмент на шкірі. Змиваються добре, якщо гелем/гідрофільною олією, а от щодо міцелярної води не знаю, бо не користуюся.

Отже, підсумую. Кольорові олівці LAMEL - є чи не найкращими яскравими та бюджетними олівцями. В них добре все: ціна, якість, колір. Особисто я можу з радістю порекомендував ці, але якщо хочете ще бюджетніше (здавалося, куди ще?), то порекомендую олівці від українського бренду Colour Intense, а якщо потрібні більш пастельні, то від Glambee. Також на кінець фотографія мого минулого макіяжу з цими олівцями