О'L

#maybellinenymakeupclub

#maybellinenymakeupclub

Я не є фанатом декоративної косметики, та й робити відгуки на неї, то взагалі not my cup of tea )

Хоча взагалі у Maybelline маю кількох улюбленців - це їх блиск Lifter Gloss, тональний крем New York Affinitone, що дає доволі легке покриття, та Dream Satin BB Cream 8 in 1.

Тож, марку загалом люблю і цей бокс від Makeup мене потішив ) Крім того, він має таке гарне пакування!

Щодо помад, то їх майже не маю, тож, буду тепер користуватися лише цими "красунями".

Коли вперше їх побачила, то дуже кортіло "затестии" відтінок 20, бо дуже люблю такі кольори. Але на мені він вийшов занадто фіолетовий і виявилось, що більш пасує 10 та 15.

Червоний 50 - взагалі не моє, хоча сам колір неймовірно гарний! Бачила макіяж багатьох дівчат з цим відтінком - виглядає неймовірно!

#maybellinenymakeupclub
#maybellinenymakeupclub

Стійкість, до речі, така, що свотчі з руки я відмивала два дні! Але на губах мені здалося, що різні відтінкі тримаються по-різному - наприклад, відтінок 15 на мені протримався цілий день та стійко витримав їжу та напої. А ось 20 почав "тускнішати" вже десь через годину після нанесення та став доволі блідий.

Фотограф я ще той, але нижче намагалась показати, як колір 20 почав виглядати через короткий час (до речі, їжу та напої не вживала).

Помадки дійсно мають класний глянцевий фініш!

Останнім часом не дуже люблю матові помади, бо навіть на зволожених губах вони все рівно виглядають суховато, тож, загалом надаю перевагу блискам (Catrice чи Lifter Gloss).

А от ці SuperStay Vinyl завдяки цьому глянцу виглядають приголомшливо!

Загалом, здивована їх якістю та щиро раджу спробувати всім прихильникам декоративної косметики.

Туш, на мій погляд, виявилась доволі звичайною, але я такі люблю.

Вона надає натуральний вигляд своїм віям, без зайвих ефектів "подовження, потовщення, тощо". Не осипається, тримається гарно, не склеює вії та виглядає стримано.

Щіточка з вигином, тож, користуватися нею доволі зручно.

Проте, гадаю, не підійде тим, хто прагне максимально об'ємних вій та яскравих образів.

Лише для повсякденного життя.