Alina Litva

Що не так зі зволожуючою маскою Insight?

Що не так зі зволожуючою маскою Insight?

Я володарка пористого волосся, схильного до сухості на кінчиках і нормального біля коріння. На щоденній основі чергую поживні та зволожуючі засоби. А взагалі, я переконана, що волосся нам завжди підказує, підходить йому той чи інший засіб.

У складі Anti-Frizz лінійки Insight олії насіння льону та насіння конопель, кокосова олія, олія какао, олія бавовни. Зволожуючий ефект досягається за рахунок жирних спиртів.

Маску тримаю 3-4 хвилини і добре змиваю. Консистенція ближча до густої, але розподіляється без проблем. Запах солодкий і пудровий, інтенсивний. Маска не обтяжує, волосся м'яке та зволожене.

Через 2 тижні регулярного користування моє волосся різко потьмяніло, перетворилося на солому і почало плутатися. Я коригувала час витримки, кількість нанесеної маски та час промивання. Все марно, це результат перенасичення волосся.

Через певний час я зробила новий підхід до цієї маски - змінила шампунь, коригувала незмивні засоби, але отримала ті ж самі спутані пасма. Навіть цікаво стало, що там за такий компонент у складі, що різко псує якість волосся.

Я змінила догляд - волосся повернулося в колишній добрий стан. Звичайно, це на моєму волоссі маска спрацювала так, але більше продукцію Insight тестити я не хочу, занадто багато суперечливих відгуків.