wowmom

Можливо, і не SOS відновлення, але це чудовий бальзам для губ, який просто працює!

Можливо, і не SOS відновлення, але це чудовий бальзам для губ, який просто працює!

Привіт, красуні!

Напевно, моя найголовніша бьюті-звичка - це завжди зволожувати губи. Вранці, перед помадою, обов'язково на ніч. Завдяки цьому, я забула про таку проблему, як сухість та тріщини.

У Евелін дуже багато класних засобів з цієї категорії. Я купувала і бальзами з перцем та бджолиною отрутою, і сиворітку, яка мала прикольний рожевий колір, і нічну маску с бананом, і просто бальзам з манго.

Завжди залишалася задоволеною, без винятків.

На цей раз вирішила спробувати лінійку SOS, адже чуда багато гарних відгуків, типу такі бюджетні малюки, а роблять дива.

Можливо, і не SOS відновлення, але це чудовий бальзам для губ, який просто працює!

Наскільки я знаю, є декілька "смаків" у цього бальзаму. Манго, кокос, вишня, але, як фанат шоколадних ароматів, звичайно обрала "Шоколадну пристрасть".

Єдине, я дуже переживала, щоб віддушка не була хімозна, і не було присмаку, адже деякі бальзами цим грішать.

З Евелін все, дякувати виробнику, добре. Запах приємний, але зовсім ненав'язливий. На смак також "ніякий". Тобто це максимально не дратівлий продукт для губ.

Хочеться відмітити, що стік бальзаму такий величенький, а це означає, що вистачить його на довго. За місяць активного користування, майже кількість не змінилася.

Бальзам не дуже жирний, і це, особисто для мене, плюс, хоча сковзить він по губах легко.

Він не дасть "супер глянцю", тому підійде для всієї родини, тобто чоловікам, підліткам і т.д.

Також важливо, що бальзам містить фактор захисту від сонячних променів

Я не знаю, як він працює в "запущених" випадках, але роботу бальзам робить на 5ку.

Він класно зволожує, не скатується в білу полоску. Якщо я його наношу на ніч, вранці вуста дуже м'які.

Також бальзам є ідеальною основою перед нанесенням матових помад. Він розгладжує рельєф шкіри, тому колір лягає прекрасно.

Найприємніші враження після використання "Шоколадної пристрасті".

Цікаво, всі бальзами з цієї лінійки такі ж чудові?

Треба перевірити!

Дякую всім за увагу 😘 Мирного неба!