ksnklb

Ділюсь враженнями після ламінування брів🤎

Ділюсь враженнями після ламінування брів🤎

Цю процедуру я люблю час від часу повторювати, адже перший час брови просто Вау😍 Сама укладка на моїх бровах тримається до місяця часу (і після тримається, але тоді брови починають оновлюватися і ростуть нові волосинки). А фарба до 3х тижнів. Непоганий варіант для тих, кому набридло малювати брови)) Десь після півтора місяця я починаю наносити на брови олійки чи щось відновлююче, наприклад Олія натуральна для вій і брів "Активатор росту" має у складі багато олійок, які позитивно впливають на стан волосинок.

Фото одразу після ламінування і фарбування. Тоді вони класно вкладаються, мають колір та чудово відкривають погляд.

У першу добу не можна мити їх, займатись спортом, відвідувати сауну (щоб на них не потрапляла волога).

А це вже фото через тиждень. Виглядають дуже натурально, все ще піддатливі для укладки, але потрібно використовувати засоби для того, щоб трималась ця укладка. У мене є гель для укладки брів від Mayur.

Форма все ще є, колір зберігається. Звісно, тут вже хотілось би підкреслити контур, але мені подобається такий вигляд.

Волосинки сильно не випадають. Звісно, деякі оновлюються, але все в порядку.

Алергічних реакцій чи сухості шкіри у цій області немає.

Як висновок можу написати, що якщо ще вагаєтесь чи думаєте, то пробуйте🤎