Тетяна Супронюк

Отримала і я свій подаруночок за активність

Отримала і я свій подаруночок за активність
Отримала і я свій подаруночок за активність

Що у боксі?

  • Шампунь для пошкодженого волосся Matrix Total Results Insta Cure Shampoo
  • Кондиціонер для пошкодженого волосся Matrix Total Results Instacure Conditioner
  • Мультифункціональна маска для волосся 20-в-1 Matrix Total Results Miracle Creator Multi-Tasking Hair Mask

Засобами для волосся від Matrix ніколи раніше не користувалась, тому рада що є можливість спробувати. Хоч засоби в мініатюрах, але цього має вистачити, щоб зрозуміти чи робити покупку повнорозміру.

  • Сироватка-філер з гіалуроновою кислотою для волосся, яке потребує зволоження й об'єму L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump

Засоби для волосся L'Oreal Paris Elseve обожнюю! Користувалась шампунем з цієї серії - сподобався. Думаю сироватка теж поповнить лінійку любимчиків від Лореаль.

  • L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude Гіалуронова тональна сироватка для обличчя у відтінку 0.5-2 Світло-бежевий.

Завжди обираю найсвітліші відтінки тональних. Маю в своєму арсеналі класичний тональний Alliance Perfect - він трошки норовливий, про нього пишу тут https://club.makeup.com.ua/post/6456/ . Цікаво, як поведе себе на моїй шкірі ця сироватка? Буду тестувати.

  • L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara Туш для телескопічного подовження та об’єму вій

Цікава туш, з не менше цікавою щіточкою. В мене таких не було. Але вже тестила. Можу сказати, що незвичні відчуття після звичайної щіточки, потрібно звикнути.

То ж, буду тестувати всі продукти, і обов"язково згодом розповім своє остаточне враження.

Отримала і я свій подаруночок за активність