wowmom

Палетка тіней за 100 грн! Варто чи ні?!

Палетка тіней за 100 грн! Варто чи ні?!

Привіт, красуні!

Пару років тому, ця палетка прямо прогреміла на Ютубі. Ну а що? Ln зробив розсилку всім блогерам, і ті, як давай спамити своїми відосами.

Я, зазвичай, не ведусь на подібні провокації, але тут встояти не змогла - за копійки нам обіцяють шикарні дуохроми, спаркли, які деякі називали аналогами самої ХУДИ!

"Ваааау", - подумала я.

Палетка в мене вже давно, тому остаточна думка сформована повністю.

Так варто, чи ні?

Палетка тіней за 100 грн! Варто чи ні?!

На перший погляд, тіні вражають своєю красою, і ти просто повірити не можеш, що ця краса вартує сто гривень.

Допоки не почнеш лізти в неї пальцями:-)

До речі, і в Просторі, та і тут на Мейкапі, я бачу набагато більшу вартість, і абсолютно не рекомендую її купувати за більшу ціну. Воно того не вартує (спойлер).

В палетці 5 матових віддінків, і 5 сяючих, які сильно відрізняються один від одного по якості.

Упаковка виконана зі звичайного пластику, який, з часом, царапається, і вже не виглядає так естетично.

Перші три віддінки мають теплий підтон (що дивно, адже більшість шимерів холодні), середню пігментацію, і адекватну тушовку.

Ними я користуюся і по сей день, для оформлення складки.

Четвертий віддінок - холодний, але він має некрасивий підтон, і виглядає на моїх очах брудно. Не користуюся.

Темно-коричневий не годиться для затемнення, адже він напівпрозорий. Стрілку, намалювати, звичайно, також не дуже гарна ідея. Не сподобався.

Ох, це важко, адже виділити я можу лише 2. Але давайте по-порядку.

Перший віддінок - божественно гарний дуохром - біло-салатово-рожевий. Дуже красивий. Має рихлу текстуру, може осипатися при нанесенні. Краще розкривається на клею для гліттеру, але я частіше його використовую для внутрішнього куточка ока.

Другий і третій віддінок - неймовірно красиві віддінки в палетки, і також неймовірно поганої якості.

По-перше - вони майже не відрізняються на очах. Один має фіолетові блискітки, інший - блакитні. Та якщо їх наносити одразу, то різниці не видно.

По-друге, вони тверді, і погано набираються на пензель. А якщо набирати пальцем, рефіли одразу замилюються.

По-третє, на очах вони напівпрозорі, не цікаві, і без праймеру для гліттеру до них краще не підходити.

Четвертий віддінок - холодний спаркл, напівпрозорий також, але набирається нормально, і виглядає більш яскраво. Прикольно виглядає на чорній підложці.

П'ятий віддінок - сатиновий, має незрозумілий колір, і не рижий, і не бронзовий. Я жодного разу його не використовувала, бо мені таке категорично не подобається.

Ця палетка не для новачків (нажаль).

Так, її можна змушувати працювати, але для цього треба, щоб у вас були інструменти: пезлі, клей, підложки, терпіння.

Тобто це не той варіант, що два рази махнув, і красиво, тут треба попрацювати.

Хоча, можливо, справа в моїх навичках. На звання супер-візажиста я не претендую, і якщо ви маєте іншу думку - сперечатися не буду.

Мені в палетці більш менш сподобалися 2 сяючих і 3 матових віддінки ( з 10, ахаха).

Так от, відповідь на запитання, чи варта палетка уваги?

На мій погляд, НІ, хоча заради справедливості, свотчі при штучному освітленні, дуже гарні.

Дякую всім за увагу 😘