Strange Love

Ефект мокрої хімії на волоссі: Привіт, 2000-ні

Ефект мокрої хімії на волоссі: Привіт, 2000-ні
Ефект мокрої хімії на волоссі: Привіт, 2000-ні

Іноді у мене з'являється бажання повернути кучері, але переходити на повноцінну карлі-рутину ліньки. Тому я придумала для себе спрощений варіант.


⭐Для нього достатньо після миття нанести на волосся філлер і потримати довше, ніж це зазначено на упаковці виробником. Це дозволяє прибрати пузнастість та трішки перенаситити волосся. Обов'язково змиваю філлер прохолодною водою.


⭐На дуже вологе волосся я наношу Tigi Bed Head Control Freak Serum у великій кількості (десь столову ложку) і характерними зжимаючими рухами розприділяю цю сироватку. Вона підходить як для випрямлення кучерявого волосся, так і для формування красивих локонів, бо приборкає пухнастість, дарує блиск та надійний захист від теплового впливу.


⭐Далі сушу волосся дифузором, чергуючи тепле та холодне повітря.

На волоссі утворюється тоненький каст з сироватки Tigi Bed Head Control Freak Serum, так і має бути. Іноді я можу додати ще незначну порцію засобу на сухе волосся.

Усе готово!

⭐За кілька годин, коли каст трішки зійде, наношу свою улюблену олійку L'Oréal.


Такий ефект кучерявого волосся, як після купання в морі, зберігається 2-3 дні в ідеальному стані. Головне не намагатися його розчісувати щітками, максимум - гребінцем з малою кількістю зубців.

Ефект мокрої хімії на волоссі: Привіт, 2000-ні
Ефект мокрої хімії на волоссі: Привіт, 2000-ні