Вирівнювальна і розгладжувальна база під макіяж Eveline Cosmetics Base Full HD

Вирівнювальна і розгладжувальна база під макіяж Eveline Cosmetics Base Full HD

Упакування - рожева пластикова туба з кришкою що закручується.

Скажу відразу дуже незручне упакування, туба плюється і не відомо скільки продукту вона видасть. А через те що туба не прозора скільки продукту залишилось важкувато відслідити.

Об'єм - 30 ml.

Виробник - Польща.

Колір - біло- рожевий або ніжно рожевий з мікроблискітками.

Запах - одразу після нанесення запах нейтральний але побувши на шкірі залишається якась дешева парфумована віддушка.

Текстура- кремова густа, можна побачити на свотчах на фото.

Пишуть що вона ріденька , можливо у мене туба постояла але в мене констистенція густа.

Мій досвід. Взимку ця база може слугувати як самостійний продукт. Вона завдяки своїм мікроблискіткам надає сяяння обличчу та розгладжує і вирівнює тон. Підійде блідим.

Але влітку вона вибілює обличчя, тому я обов'язково наношу тон зверху.

Перед нанесенням обличчя обоз ретельно зволожити бо ця база сама по собі може лягти полосами. Без додаткового зволоження мені ця база надає відчуття стягнутості.

Її ефект сяяння мені дуже подобається.

Є ще одне але - це склад який не дуже корисний для шкіри обличчя, тому цю базу на кожен день я не вирористовую інколи для фотосесії.

Склад :

Aqua (Water), Dimethicone, PEG-10 Dimethicone, Butylene Glycol, Talc, Isododecane, Cl 77891, Propylene Glycol, Trimethylsiloxysilicate, Sodium Chloride, Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Phenoxyethanol, Pullulan, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, CI 77288, Timethoxycaprylysilane, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, DMDM Hydantoin, Chlorphenesin, Propylene Carbonate, EDTA, Sodium Hyaluronate, CI77499.

Ось я перевела склад,:

Вода (вода), диметикон, диметикон PEG-10, бутиленгліколь, тальк, ізододекан, Cl 77891, пропіленгліколь, триметилсилоксисилікат, хлорид натрію, спирт, синтетичний фторфлогопіт, феноксіетанол, пулулан, PEG/PPG-18/18 диметикон, CI 77288 , Timethoxycaprylysilane, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, DMDM ​​Hydantoin, Chlorphenesin, Propylene Carbonate, EDTA, Sodium Hyaluronate, CI77499.

Як бачимо є тальк, силікони , спирт та інші недуже корисні складові.

Тому вирішуйте самі чи варто купувати цю базу.

Плюси :

Хороша ціна,

Ефект сяяння,

Ефект вирівнювання та розгладжування шкіри.

А з іншого боку: незручне упакування та недуже корисний склад.

Вирівнювальна і розгладжувальна база під макіяж Eveline Cosmetics Base Full HD
Вирівнювальна і розгладжувальна база під макіяж Eveline Cosmetics Base Full HD
Вирівнювальна і розгладжувальна база під макіяж Eveline Cosmetics Base Full HD
Вирівнювальна і розгладжувальна база під макіяж Eveline Cosmetics Base Full HD