Ksyposhka

Неочікуваний подарунок від MakeUp🎁

Неочікуваний подарунок від MakeUp🎁

Цей допис буде більш загальним ,бо я вже затестила більшість засобів і в мене дуже багато різних вражень ,які просто не влізуть в один допис.

Почнемо з засобів длят волосся👱🏼‍♀️

Про бренд Matrix якщо честно я взагалі раніше не чула ,тож було цікаво його затестити .

В боксі були:

  • Шампунь Matrix Total Results Insta Cure Shampoo для пошкодженого волосся .Доречі ,вона дуже схожа на інший бренд але з класифікації :елітна 😁Мені вона сподобалась 👍🏻
  • Matrix Total Results Instacure Conditioner кондиціонер для пошкодженого волосся.

Наче для мене персонально засоби підбирали 😂

  • Matrix Total Results Miracle Creator Multi-Tasking Hair Mask мультифункціональна маска 20-в-1 .

Маскою ще не користувалась але 20-в-1 Карл😱,я вважаю шо тільки маска заслуговує на окремий допис ,бо вже дуже інтригуює 😁

Неочікуваний подарунок від MakeUp🎁

Сироватка-філер з гіалуроновою кислотою для волосся, що потребує зволоження та об'єму .

Ну я ж кажу ,бубоньки ,прям усе що потрібно для мого волосся поклали 😁)))

Спрей дуже з приємним фруктовим ароматом,нагадав дитячій спрей для легкого розчісування волосся .Спробувала тільки один раз ,треба тестити ще ,бо поки що не зрозуміло який він .

Туш від L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara з нестандартною щіточкою ,такої в мене точно ще не було 😅Я читала багато відгуків що ця туш робить прям супер об'ємні вії ,ну подивимось )

L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude гіалуронова тональна сироватка для обличчя у мене у відтінку 2-3 бежевий , цей засіб викликав не однозначні враження , я поки що не дуже зрозуміла яке саме в нього призначення,бо в мене були схожі засоби і там ефект був більш вираженим.

Приймаю заявки ,на який продукт першим зробити допис ?😁