Alina_Demchenko

LAMEL Make Up Insta Glitter

LAMEL Make Up Insta Glitter
LAMEL Make Up Insta Glitter

Що ж, не вміла, але заради флешмобу у Мейкап клубі - прийшлось навчитися. Колись я робила зелений макіяж і мені не вистачало якогось яскравого акценту на повіки. І саме тоді я придбала цей глітер.

Зовні він зовсім схож на звичайні рідкі тіні та не потребує якоїсь клейової основи. Швидко застигає, не має великих частинок, які ми так звикли бачити у глітері.

Аплікатор звичайни, як у звичайних тіней/помад . Продукту не сильно багато, а ще по відгукам дівчат з клубу, зрозуміла що він швидко застиває у флаконі, тому розраховувати на довге сумісне життя - не треба.

В мене колір 404 Taupe. Це зелено коричневий відтінок, який має трохи фіолетовий блік. При штучному освітлені та сонечку - цікаво грає.

LAMEL Make Up Insta Glitter
LAMEL Make Up Insta Glitter

Не знаю, вдалось мені показати його дуохромність чи ні, але сам відтінок цікавий.

Але не для самостійного макіяжу. Він виглядає доволі спокійно, якщо не використовувати підложку. А ще він дуууже погано тушується. Точніше взагалі не тешеється. Якщо наносити на готовий макіяж, то я навіть не можу сказати як це вдало зробити, бо він просто роз'їдає колір під ним.

Але якщо ви вмієте працювати з такими текстурами - то вам 100% сподобається.

Додаю приклад без підложки, та на зеленій ( як це я робила у дописі з заленим макіяжем).

Допис з зеленим макіяжем : https://club.makeup.com.ua/looks/6090/