wowmom

Як я вже і казала, у Eveline туші прекрасної якості, але у Sexy Girl є невеличкий нюанс

Як я вже і казала, у Eveline туші прекрасної якості, але у Sexy Girl є невеличкий нюанс

Привіт, красуні!

Із всіх тушів, які я пробувала за своє життя, я можу виділити туші від Eveline. От реально, яку не візьми - і на тобі подовження, і об'єм, і класну стійкість. А враховуючи гуманний цінник - до 150 грн, для мене вони просто поза конкуренції.

Моєю фавориткою на сьогоднішній день є туш Eveline Variete у рожевому флаконі, та я хочу розповісти про також дуже достойний представник - Eveline Sexy Girl Volumizing Mascara.

Як я вже і казала, у Eveline туші прекрасної якості, але у Sexy Girl є невеличкий нюанс

Туш випускається у рожевому флаконі з великим чорними буквами, та у коробочці, на якій можна побачити ефект на віях.

Без сумнівів, виробник надихався дизайном культової туші від Too Faced Better Than Sex, але не "злизав" ідею повністю.

Щіточка силіконова та середнього розміру.

Вона має форму пісочного годинника.

Сподобалось, що щетинки м'які, і не царапаються.

Щіточка ну дууууже гнучка. Тобто нею важко зацепитипи вії у кореня, щоб щільно профарбувати.

З такою проблемою, я зтикалася у Мейбелін. Sky high у рожевому флаконі, теж має таку гнучку щітку.

Ні, звичайно, якісно профарбувати очі можна, але на це виходить більше часу, ніж звичайно.

Без зайвої скромності, я можу сказати, що віями природа мене не образила. Вони довгі та підкручені.

Волосинки, правда, світлі, але ця проблема вирішується фарбуванням фарбником або ламінуванням.

А ось так виглядає туш у декілька шарів.

Ефект мені дуже подобається.

Погляд одразу стає більш відкритим.

Класно, що з тушшю можна отримати, як більш натуральний ефект, так і нашарувати для більш драматичного результату.

Та, повторюсь, треба більше часу для нашарування.

На протязі дня, туш не осипається, та змивається звичайною міцеляркою.

Вистачило її на 2 місяці щоденного використання, що також дуже непоганий результат.

Отже, підводячи підсумки, хочеться сказати, що туш чудова - в неї класна формула, і ефект після неї "вау", і я б її навіть повторила.

Треба просто трошки більше терпіння, аби приноровитися до щітки.

Дякую за увагу 😘