Вікторія

Очищуюча маска від skin1004 або радість для справжньої відьми

Очищуюча маска від skin1004 або радість для справжньої відьми

У чудового корейського бренду Skin1004 є ціла лінійка прикольний масок Zombie Beauty. Сьогодні розкажу про зелену Witch Pack.

Упаковка

Стандартний трикутничок-пірамідка. Маски там дуже багато. Можна розтягнути на два рази, або нанести на обличча, шию, плечі та інши зони, де я запалення. Маска продається набором 8 штук, на додачу йде досить непоганий пензлик для нанесення масочки. Або можна купити одну штуку, спробувати

Склад та обіцянки

Маска на основі зеленого чаю головною метою має очищеня шкіри. У складі:

  • гідролат зеленого чаю - джерело антиоксидантів, заспокоює подразнення, зволожує, регулює секрецію себуму, зменшує запалення, бореться зі зморшками,
  • біла глина - очищує та звужує пори, освіжає, абсорбує надлишки себуму, м'яко відлущує,
  • екстракт центелли азіатської - заспокоює, регенерує, стимулює вироблення колагену, зміцнює судини, має протизапальні та антиоксидантні властивості,
  • екстракт листя алое - заспокоює, знімає подразнення, зволожує, прискорює регенерацію.

Маска має очистити шкіру, звузити пори та заспокоїти запалення. Коли висикає, трохи тріскається, як і всі маски на основі глини.

Що в результаті?

Маска дуже комфортна, не висушує шкіру. М'яко очищує, трохи підсушує запалення, про пори нічого не можу сказати, це не моя проблема. Після змивання немає відчуття шаленої стянутости. Личе відчуття свіжості, та чисті пори. Ну і звичайно чудовий зелений колір маски розважає всіх жителів квартири. 20 хвилин можна ходити по дому та почувати себе справжньою відьмою :)

Очищуюча маска від skin1004 або радість для справжньої відьми