Alina_Demchenko

Lirene Jestem Eco Waterless : тестування мила для обличчя

Lirene Jestem Eco Waterless : тестування мила для обличчя
Lirene Jestem Eco Waterless : тестування мила для обличчя
Lirene Jestem Eco Waterless : тестування мила для обличчя

Про такий формат засобу, я дізналась від Швець Карини, яка писала допис про Усвідомленне очищення шкіри обличчя. Мене дуже зацікавило зволожуюче мило для обличчя. По перше як і чим воно відрізняється від звичайно та чи правда воно "зволожуюче". Питань було багато, але більш за все мене цікавила його зручність, бо такий формат гарно підійде для поїздок (важить мало, займає взагалі не багато місця).

Що ж до цього: мило запаковано в картону упаковку, має опис на задній стороні. Сам продукт - компактний. Має якийсь дивний травяний аромат, наче якийсь лікарняний чай (трохи гіркий). Воно гладеньке, але видно якусь текстуру. І ось воно впало ( а як інакше ж) і відламався кусочок. У середині мило має якісь шарики, наче пінопласт чи пористий шоколад.

Lirene Jestem Eco Waterless : тестування мила для обличчя
Lirene Jestem Eco Waterless : тестування мила для обличчя

Мило гарно піниться і дає легку невагому пінку. Навіть у холодній воді, воно не потребує танців з бубном. Але я помітила, що воно швидко застигає. Йому потрібно секунд 15, що б застити на моєму обличчю ( ось тому для фото - я витратила багато часу). В цьому є і плюс : якщо і піна застигає так швидко, значить і мило буде швидше висихати ( ну мені так здається).

Що до властивостей: воно не сушить, не стягує, наче не погано очищає. Після використання, шкіра гладенька, м'яка. Миє не до скрипу, а більш делікатно.

Мило не викликає подразнення, почервоніння та алергічної реакції. Не підкреслює челушіння, легко змивається. Це наче звичайна пінка для обличчя, але у форматі брускового мила. Я використовувала його два дні і не помітила що шкіра стала гірша чи набагато краще, нових висипань не виявленно.

Я вважаю, що це непоганий варіант для подорожі і що даний продукт підійде для володарів нормальної, серденьо-жирного та середньо сухого типу обличчя.

Якогось зволоження - не помітила. Але давайте так, я від засобів для вмивання ніколи його і не отримую, та і як його взагалі отримати))

Як що до розходу - поки сказати не можу. Ціна як на мене - завищенна, але під час знижок і розпродажу, можна знайти по приємній ціні.

Я думаю що придбаю собі брусок, про всяк випадок. А ще, продукт не схожий на звичайне мило.

У лінійці є ще одне, з глиною , але по відгукам Карини - мало чим відрізняються один від одного.