Hrystja_

Набір для атопічної шкіри

Набір для атопічної шкіри

В мене старша донька практично цілий період, коли починається холодна пора і період рукавиць, має атопічний дерматит ( при тому, що тільки на руках). А молодша таку проблему чомусь має літом🤦‍♀️.

Тому в нас постійно мають бути якісь креми для дуже сухої шкіри.

Дерматолог нам виписував CeraVe, La Roche posay, Eucerin.

Якщо чесно, не допомагало нічого. Молодшій мазала кремгеном, старшу навіть ця мазь не брала, потрібно було гормональну.

Розібрала склад Eucerin...😳. Чого там тільки нема.

Аж тут випадково натрапила на цю фірму... зразу звернула увагу на склад... він, як для такого крему, ідеальний.

Замовила зимою крем...дуже допоміг, не було вже таких глобальних проблем з руками. Він закінчився.

Зараз почався АД в молодшої. І я знов купила продукти цієї фірми.

Молочко по консистенції, по кольору, густині дуже нагадує згущене. Тільки не таке липке звісно.

Воно швидко впитується, як для таких кремів. Плівка деякий час присутня, але так і має бути. Склад практично ідеальний, можна користуватися з народження.

Набір для атопічної шкіри
Набір для атопічної шкіри

Я чомусь думала, що він буде як спрей... прозорий і рідкий.

Але він теж кольору згущеного молока і більше нагадує сироватку.

Дуже зручно брати в подорож, або використовувати протягом дня. Пшикнув/ розтер/ готово. Дитина інколи навіть сама пшикає туди, де є подразнення. Їй це цікаво, в я дозволяю, бо ж склад чудовий.

Нехай ця фірма не дуже бюджетна, але я купувала з 20% знижкою. І точно знаю, що буду купувати не один раз... бо тут зібрано все докупи: якість, дієвість, натуральнїсть.