wowmom

Намалюємо стрілки разом з Maybelline?

Намалюємо стрілки разом з Maybelline?

Привіт, красуні!

Вже багато років, майже кожен день, я малюю стрілки. І гарно я їх можу намалювати тільки звичайним рідким лайнером, з тоненьким пензлем.

Ніякими фломастерами або гелевими підводками, ніколи нічого путнього не виходило.

Але, спробувавши Maybelline Hyper Easy, я трошки змінила своє ставлення до не самого зручного для себе формату.

Намалюємо стрілки разом з Maybelline?

Підводки, у формі фломастеру, краще зберігати у вертикальному положенні, та кінчиком до низу. Так ви застережете себе від пересихання стержню.

І перед нанесенням, її варто добре струсити, щоб перемішати пігмент з водною основою.

Найголовнішою перевагою Hyper Easy є те, що у підводки не фетровий наконечник, а ворсовий пензель.

Напевно, саме з цієї причини, я не відчула сильного дискомфорту у використанні.

Завдяки цьому можна намалювати тонесенькі лінії. Та якщо ви любите більш широкі стрілки, то з підводкою треба трошки повозитися.

Не критично, але в мене на це витрачається більше часу, ніж звичайно.

Приблизно так, покроково, я роблю макіяж.

Спочатку веду направляючу від зовнішнього кутка ока, в сторону кінця брови

Потім роблю обводку всього повіка, і задаю товщину майбутньої стрілки.

Найскладніше, це плавно звести дві лінії. Це треба робити, коли око відкрито, і обережно, легкими рухами, зробити красивий кінчик.

Щодо технічних характеристик підводки, то тут все по вищому розряду.

Вона має насичений чорний колір, нормально малює по шимерним тіням, гарно тримається на протязі дня, та не тріскається.

Фініш матовий, але не бархатний, як буває у рідких лайнерів. Головне, що текстуру повіка не сильно підкреслює, бо я маю таку проблему.

Мені підводка сподобалась, і якщо ви полюбляєте такий формат, то сміливо беріть, без роздумів.

Дякую за увагу 😘