wowmom

Класний, ні, навіть чудовий блиск, який визвав сильно суперечливі емоції

Класний, ні, навіть чудовий блиск, який визвав сильно суперечливі емоції

Привіт, красуні

Мейбелін завжди могли робити круті продукти для губ. Для мене - це візитна картка бренду.

Я досі пам'ятаю рекламу давнього блиску Watershine, і девіз: "Всі в захваті від тебе, а ти від Мейбеліііін":-)

Став лайк, якщо також проспівала ці рядки в голові:-) Жартую.

А якщо серйозно, в мене були майже всі помади та блиски для губ від них, і я не пам'ятаю, щоб мене щось засмучувало.

Класний, ні, навіть чудовий блиск, який визвав сильно суперечливі емоції

Та сьогодні, я розповім про досить хайповий блиск, який, свого часу, назвали повним аналогом блиску від Fenty Beauty у віддінку Fussy - Maybelline Lifter Gloss у віддінку 003 Moon.

Незважаючи на те, що у тюбику, він здається дуже теплим, насправді він напівпрозорий, нюдовий та універсальний.

А як же він сяє, особливо на сонці! Це вау!

Як зараз модно, блиск має велитеньский спонж.

Чесно кажучи, на зручність нанесення це ніяк не впливає, я можу і маленьким нанести, єдине, що на нього набирається досить багато продукту.

Із-за цього і розхід блиску досить помітний, тобто за місяць-два, 5,4 мл продукту закінчити абсолютно реально

На губах він виглядає дуже красиво. За рахунок блискіток, які до речі не відчуваються, візуально створюється об'єм на вустах.

А тепер поговоримо про ті нюанси, після яких, повторна покупка не трапилась.

По-перше, блиск має дуже щільну текстуру, і якщо нанести більш товстим шаром, він обов'язково затече в рот.

По-друге, він дуже солодко пахне. Настільки солодко, що аж приторно.

І в-третє, блиск залишає присмак на губах, який мені не приємний.

Тут я його нанесла поверх рожевого олівця.

Блиск має нормальну стійкість (годину-дві), та непогані доглядові властивості. Після нього, губи дуже м'які.

Ну і наостанок скажу, цей блиск мав би стати моїм фаворитом, бо має класний віддінок, і він гарно лежить на губах, але надто солодку віддушку та присмак, я його не пробачила.

Дякую за увагу 😘