Alina_Demchenko

Косметичний конструктор: Wibo I Choose What I Want Small Empty Makeup Palette

Косметичний конструктор: Wibo I Choose What I Want Small Empty Makeup Palette
Косметичний конструктор: Wibo I Choose What I Want Small Empty Makeup Palette
Косметичний конструктор: Wibo I Choose What I Want Small Empty Makeup Palette

Я вже давно користуюсь сухими продуктами від цього бренду і частіше за все, мені подобаються зміні блоки. Але носити їх поодинці, чи навіть коли вони просто лежать в туалетному столику - не так зручно. Але вихід завжди є.

Отдже сьогодні хочу показати ось таку пусту палетку, яка допомагає мені організувати не тільки деякі продукти, а також створити найзручнішу палетку для подорожі.

Палетки-конструктори - не новинка в бьюті світі. Частіше за все вони зустрічаються з магнітом, через що можна використовувати однушки різних брендів і навіть викорвирювати з повноцінних палеток. Wibo вирішив бути хитрішим - під цю палетку підходять лише зміні блоки цього бренду.

Що представляє собою ця палетка? Вона майже не відлічається від звичайних, окрім того що там нема продукту))) Якісний пластик, дзеркало і 4ри відділи для продукту. Туди можно вставляти тіні, пудру, рум'яна, контуринг- що завгодно))) Воно щільно кріпиться, тому рефіл не випадає. Саме в цю - я прикріпила свої хайлайтери( бо це ж не перша моя палетка ).

В доречі : більшість палеток цього бренду БАГАТОРАЗОВІ. Якщо якийсь рефіл закінчився - просто треба висунути і замінити на новий ))

Такі ж "пусті" палетки я бачила на 1дин рефіл, 4ри та 6ть. На мейкапі , доречі, з'явився більший асортимент зміних блоків.

Косметичний конструктор: Wibo I Choose What I Want Small Empty Makeup Palette
Косметичний конструктор: Wibo I Choose What I Want Small Empty Makeup Palette