Сироватка-філер з гіалуроновою кислотою для волосся, яке потребує зволоження й об'єму L'Oreal Paris

Сироватка-філер з гіалуроновою кислотою для волосся, яке потребує зволоження й об'єму L'Oreal Paris

Люблю продукти для волосся від L'Oreal Paris.

В мене вже був шампунь з цієї серії - сподобався.

Моє волосся до лопаток, доволі густе, фарбоване, схильне до закручування при вологості, не сухе, не ламке. Я б віднесла його до нормального типу волосся.

Цікаво, що мені дасть ця сироватка? Коротко про головне:

  • Формат засобу - сироватка-філер з дозатором-спреєм. Багато хто жаліється на дозатор. Скажу так, він дійсно дає багато продукту за раз, але мені нормально на мою довжину.
  • Що обіцяє виробник? Підвищення зволоженості волосся в 10 разів, збільшення волосини в діаметрі на 9% під час кожного застосування. Волосся стане міцним і щільним, блиск і пружність локонів по всій довжині. Тут, як кажуть, обіцянки-цяцянки, а дурневі - радість. 🙈 Ох, цей маркетинг, доведе нас до ручки в погоні за продажами товарів 🤪
  • Аромат ледь помітний, солоденький, не хімозний, притаманний лінійці Hyaluron Plump
  • Упаковка з переробленого пластику

На цей засіб є 2 типи відгуків:

  • все погано - після спрею волосся заплутане, його неможливо розчесати, волосся липке, склеєне
  • все добре - засіб дає зволоження, блиск, гладкість, об"єм

Буду відверта - я на собі відчула ці два стани.

Наносила спрей на вологе, щойно вимите волосся.

  • Мила волосся шампунем від Tresemme - після миття і застосування сироватки волосся було сплутане, я його ледь розчесала, прийшлося додатково застосовувати спрей від Лореаль Розкіш олій. Про нього пишу тут https://club.makeup.com.ua/post/10981/
  • Мила волосся шампунем Head & Shoulders з кокосом - волосся легко розчесалось, було пружним, з об"ємом

Тобто, дія сироватки залежить ще і від шампуню.

Протестую сироватку-філлер ще й з іншими шампунями.

Взагалому, цю сироватку, я більше не купила б.

Але дякую Мейкап за можливість тестування.