avsash

Соковитий 🍑 та солодкий зимовий аромат

Соковитий 🍑 та солодкий зимовий аромат

Цю парочку я придбала ще на початку березня, на них була акція у популярному супкрмаркеті😅

Хотілось чимось себе потішити і купити якусь дурницю. Але вони виявились кращими ніж я очікувала.

Найбільше мені сподобався Bitter peach. З оригіналом спільна лише назва. Але цей аромат мене підкорив. Це персик. Просто соковитий і солодкий персик. Ще відчуваються квіти, але більшою мірою це просто запах персика. На весну-літо те що треба. Тримається години 3-4, потім я його на собі не відчуваю. Якщо десь побачу то візьму ще, може навіть в більшому об'ємі.

Тепер про Kirke. Оригінал я не тестувала, але пишуть що є певна схожість. Він досить важкий та солодкий. Пахне квітами і спеціями. Лише на зиму та холодну осінь. Влітку задушить і ту хто його носить і всіх оточуючих. На моїй шкірі пахне чудово, а от на волоссі чомусь час від часу віддає котячим лотком😒 Тому ношу його виключно на шкірі і на одягу. По фото помітно, що користувалась ним я рідше, тому вдруге скоріш за все не візьму. Якщо остаточно набридне, буду вдома пшикати ним на штори😄