wowmom

М'які та зволожені губи з бальзамом від Clarins. Класика!

М'які та зволожені губи з бальзамом від Clarins. Класика!

Привіт, красуні!

Блиски від Clarins - це класика! Вони одназначно є бестселером у бренду, і не дарма, адже їх якість на висоті.

Звичайно, зараз на ринку, можна знайти безліч аналогів, які також будуть приємно пахнути, та доглядати за губами, та якщо хочеться себе побалувати, то Natural Lip Perfector - ідеальний варіант.

М'які та зволожені губи з бальзамом від Clarins. Класика!

В мене два віддінки (01 та 06) у мініатюрах, об'ємом по 5 мл, які я отримала в подарунковому наборі.

Мені їх вистачило на декілька місяців регулярного використання. Звичайно, як же інакше, бо користуватися ними справжнє задоволення.

Повнорозмірна версія - 12 мл.

Бальзам має м'який спонж для нанесення.

У нього приємний аромат, який нагадує солодкі цукерки.

Блиск можна використовувати і як самостійний продукт, замість помади, і як догляд на ніч , бо він дуже круто доглядає за губами.

Тобто Natural Lip Perfector - це не тільки декоративний елемент, а ще і класна терапія , якщо ви маєте шелушіння.

Це світлий ніжно-рожевий колір. На камері може здаватися, що він затікає в складки, та в житті цього абсолютно не видно.

Головне, що він не збирається у білу полоску на слизовій, чим дуже часто грішать блиски подібного віддінку.

Нюдовий, карамельний колір, який мені дуже сподобався. Він робить губи візуально більшими і соковитими.

По технічним характеристикам він просто ідеальний - не розтікається та не підкреслює текстуру шкіри на губах.

Стійкість у блисків стандартна - глянець сходить приблизно через годину-дві після нанесення, потім його можна обновити.

Тінт бальзам не залишає.

Natural Lip Perfector бренд випустив років 15?! тому, але і досі якість шикарна, і бальзамом хочеться користуватися завжди. Впевнена, багато з вас знайомі з цим продуктом, і ви також його полюбили, як і я.

Дякую за увагу 😘