Alina_Demchenko

Мініатюра з парфумерної полички: Tendre Jasmin Yves Rocher

Мініатюра з парфумерної полички: Tendre Jasmin Yves Rocher
Мініатюра з парфумерної полички: Tendre Jasmin Yves Rocher

Я не знаю скільки років тому вона в мене з'явилась, але спочатку - я не була нею захоплена. Але роки ідуть і моя думка змінилась, коли я щось шукала по своїм старим сумкам і знайшла цього малюка.

Зі старту - кислі ноти, які поступово стають більш солодкими. Напевно так грає мандарин у піраміді.

Поступово, я все сильніше і сильніше відчуваю огортаючий аромат жасмину, який спочатку зустрів мене прохолодним та вологим стартом( наче літній вечір з дощем) , але поступово він становиться більш солодким та активним. Він все ще тримає мене у нічному полоні, але більш східному, солодкому.

Взагалі, коли цвіте жасмін - я наче у казці опиняюсь. Тому не дивно, що так гіпнотуюче впливає на мене цей аромат.

Він стійкий, важкуватий як для літа ( для денного літа, для вечірнього романтичного промінаду - саме те). Він мене заспокоює, але я вважаю цей аромат більш спокусливим.

Що до пакування : воно повторює дизайн повноморматного флакону, але він не має розпилювача, як майже і всі такі мініатюри.

В цбому є плюс. Аромат ближче до шкіри і його можна краще дозувати на пульсуючі місця.

Але якщо я не помиляюсь, наче цього аромату вже не буде чи вже нема. Тому питання до вас, мої любі: ХТОСЬ ТЕСТУВАВ Beauty Calvin Klein? Він наче на 70%повинен бути схожим.

Мініатюра з парфумерної полички: Tendre Jasmin Yves Rocher
Мініатюра з парфумерної полички: Tendre Jasmin Yves Rocher