Кондиціонер для пошкодженого волосся Matrix Total Results Instacure Conditioner

Кондиціонер для пошкодженого волосся Matrix Total Results Instacure Conditioner

Для мене будь-який кондиціонер для волосся - це просто кондиціонер. Тобто, від нього я очікую полегшення розчісування волосся, зменшення пухнастості, НЕ БІЛЬШЕ.

Як заявлено виробником, лінійка Total Results Instacure створена для відновлення волосся будь-якого ступеня пошкодження механічним та термічним шляхом. Завдяки використанню кондиціонера Instacure волосся миттєво пом’якшується, його пористість зменшується, а процес розчісування значно полегшується. У складі засобу є рідкі протеїни, провітамін В5, протеїни пшениці, протеїни сої, лимонна кислота. Всі ці інгредієнти спямовані на утримання вологи у волоссі, пом"якшення та розгладженість волосся. Формула не містить сульфатів, силіконів, парабенів.

У висновку, по заявленим властивостям, ефект на волоссі має співпасти з моїми очікуваннями.

А як на ділі? Перевіримо!

Кондиціонер густий, білого кольору, з характерним запахом салонного догляду за волоссям (приємний квітковий аромат, не різкий).

Кондиціонер використовувала разом із шампунем для пошкодженого волосся Matrix Total Results Insta Cure Shampoo https://club.makeup.com.ua/post/13984/

Розхід кондиціонера не великий.

Він добре розподіляється на волоссі, скользить.

Добре змивається.

Волосся після використання гладке, не заплутане, блискуче, мʼяке.

То ж, кондиціонер повністю справився зі своєю задачею.

Я задоволена, моє волосся також. Дякую, Мейкап!