wowmom

Перевірений роками, або якщо просто потрібен хороший ББ крем

Перевірений роками, або якщо просто потрібен хороший ББ крем

Привіт, красуні!

Серед всього різноманіття тональних засобів, буває дуже важко зорієнтуватися, який підійде саме тобі.

У випадках, коли я не знаю, що обрати, я просто купую чудовий, перевірений часом бб-крем від Holika Holika. Це не перший мій тюбик, і, напевно, не останній, бо в нього є всі властивості, які потрібні для щоденного використання.

Перевірений роками, або якщо просто потрібен хороший ББ крем

У Holika Holika є декілька варіантів бб-кремів: зволожуюча версія, ББ для проблемної шкіри, крем з шиммером, і мій варіант - Aqua BB.

Він містить екстракт зеленого чаю, та ступінь захисту від сонця SPF 25

У нього досить універсальний віддінок, який підлаштовується під колір шкіри, але він має рожевий підтон.

В мене немає до цього претензій, бо рожевий колір додає свіжості моєму сірому обличчю.

До речі, крем на протязі дня не окисляється.

В мене нормальний тип шкіри. Висипань немає, але є сліди від акне, невеличка пігментація. Все, як у всіх:-)

Я не люблю щільні замазки в принципі, мені подобається ефект "своя шкіра, тільки краще", і ось для цього Holika Aqua BB ідеальний.

Він дуже класно лягає на обличчя, абсолютно не помітний, але вирівнює тон добре.

Шелушіння не підкреслює.

Фініш сатиновий, не надто жирний, тому він підійде, напевно, будь-якому типу шкіри.

Крем і справді дуже комфортний.

Сухі продукти (рум'яна, бронзер), навіть без закріплення пудрою, лягають і тушуються без плям.

ББ крем гарно тримається на протязі дня, бо навіть через 12 годин, макіяж виглядає свіженьким.

І справді, це дуже класний засіб, до якого хочеться повертатися знову і знов.

Не тече влітку, не сушить зимою, чи не чудо?

Дуже рекомендую познайомитися з Holika Holika Aqua BB cream, якщо ви цього ще не зробили!

Дякую за увагу 😘