wowmom

Незрівнянна матова помада з красивим віддінком, та шикарною текстурою, але я і тут знайшла нюанс

Незрівнянна матова помада з красивим віддінком, та шикарною текстурою, але я і тут знайшла нюанс

Привіт, красуні!

З Bourjois Rouge Velvet почалась моя любов до матових текстур, бо це і справді моя перша матова помада, яку я спробувала. І, напевно, саме Bourjois першими стали випускати матові помади серед масс-маркету, бо раніше, окрім Лайм Крайм і Анастасії Беверлі Хілз, на ринку нічого не було.

Тож давайте сьогодні згадаємо про цю крутезну помаду, і відповімо на запитання, чи актуальна вона у 2023 році?

Незрівнянна матова помада з красивим віддінком, та шикарною текстурою, але я і тут знайшла нюанс

Випускається вона у невеличкому флаконі, в якому розмістилося аж 7.7 мл продукту, що досить щедро, я вважаю.

Колір флакону відповідає кольору віддінку, що значно спрощує вибір помади.

Наскільки я пам'ятаю, спочатку виробник випустив всього 8 віддінків, і вже значно пізніше лінійка почала розширятися.

Та є думка, що кольори, починаючи з 9го, вже не такі круті по якості, як перші 8. Хоча це не точно, але судячи з відгуків, формула змінилася.

Тому, я рекомендую звертати увагу на віддінки з 1го по 8й.

В мене віддінок 07 Nude-ist, але його дуже важко назвати нюдовим, хоч він і дуже красивий.

Це складний колір, який я навіть не знаю, як правильно описати.

Пильна малина, можливо?

В будь-якому випадку, віддінок сподобається багатьом, адже він і досить яскравий, але чудово підійде і для повсякденного макіяжу.

Помада має наймовірну мусову текстуру, яка чудово лягає на губи, і робить їх оксамитовими.

Це не класична матова застивашка, до яких ми вже звикли.

Вона може відбиватися на посуді, обід не переживе, хоча легкий перекус можливо.

Проте вона дуже комфортна, і не сушить губи.

Але є один вагомий нюанс, який мене відштовхує - це технічна віддушка помада, яку я відчуваю і при нанесенні, і на протязі дня.

Саме із-за неї, рука не тягнулась до неї, незважаючи на те, що віддінок дуже сподобався.

Для мене, такий параметр, як запах - важливий, а для вас? Краще б помада зовсім нічим не пахла.

Однак, я все одно вважаю, що Bourjois Rouge Velvet має вдалу формулу, красиві віддінки, і заслуговує бути в косметичці навіть в 2023 році.

Дякую за увагу 😘