Alina Litva

#summermakeupclub

#summermakeupclub
#summermakeupclub

І я вирішила поділитися своїми лайфхаками, як простіше переносити спеку!

✔️ Приймаю не гарячий, а трохи прохолодний душ

✔️ Обмежую каву та міцний чай

✔️ Не п'ю холодні напої

✔️ Заповнюю електроліти за рахунок солоного кавуна)) Незвично і смачно!

✔️ Найкращий захист від УФ-променів - одяг і тінь. На сонці засмагаю виключно після 17-00 або рано вранці

✔️ Намагаюся по мінімуму наносити косметику на обличчя, щоб не перевантажувати шкіру

  1. Велика банка виноградної води Caudalie, яка може освіжити і зволожити обличчя/тіло на спеці. Влітку нею користуюся як тоніком під крем. Зволожує, пом'якшує і заспокоює, не дає жирного блиску, не викликає підшкірних запалень, як багато інших термалок;
  2. Серум для звуження пор Dermopore від BR. Ідеально справляються зі своїм завданням - пори стають меншими, відповідно немає жирного блиску в Т-зоні;
  3. Гіалуронова кислота від бренду Medik8. Перепробувала безліч, але ця виявилася найкращою;
  4. Spf з тонувальним ефектом. Такого крему мені достатньо для вирівнювання тону і захисту обличчя в місті;
  5. Киснева маска Malin & Goetz (detox face mask). Мій фаворит уже багато років, тому що після неї завжди супер свіжий і відпочилий вигляд;
  6. Антицелюлітний Cryo-Gel від Collistar ДУЖЕ сильно охолоджує, слово кріо в назві не випадково. Освіжає і зволожує шкіру, не липкий. Наношу в спеку, в інших випадках мерзну з ним));
  7. Гель алое вера. Прекрасно охолоджує шкіру, можна використовувати в чистому вигляді або змішувати з кремом. Мій улюблений від St.Barth. Рятує після сонця, епіляції, комарів. Іноді можна використовувати і на волосся для додаткового зволоження і захисту.