DARIIAKOVACH

Як я витратила 100 подарованих грн від мейкап🥰

Як я витратила 100 подарованих грн від мейкап🥰

Отже всім знайома коробочка,середнього розміру (зазвичай у мене маленькі замовлення)

Як я витратила 100 подарованих грн від мейкап🥰

Хороший гель,чомусь зраджувала йому з garnier (мала застестити,щоб розповісти) і потім чомусь відновлювала шкіру Lapush. Обидва зрадники і вони,бо зазвичай я одразу бачу підходить мені чи ні,а тут двічі така підстава. Все ідеально,а потім то сухість,то комедони

Гель гарно змиває макіяж,хоча інколи я змиваю міцеляркою від Lapush або garnier. Бо треба використати уже все куплене 😄

Наступне-це шампунь для глибокого очищення голови від scalp,у мене їх два. Я чергую їх

Дуже хороші,scalp я люблю,тому тут жодних нарікань

Тепер до новинок (вже робила затест,просто лиш зараз показую🙈)

CP-1 нашумівший скраб для шкіри голови,який запав в душу

Подобається відчуття ментолу,приємна свіжість після нього. Поки ще не зрозуміла чи збільшилась перерва між миттям,але однозначно задоволена

Ще одна моя новинка,spf від farmstay

Мені подобається,не білить,не жирнить,подразнень (поки) не викликав. Сподіваюсь так буде і далі

Личко гарно сяє від нього

Ну і сімейні покупки)

Гель для інтимного догляду,для чоловіків.

Власне не скажу,що маю нарікання на лактацид,та не дуже подобається склад. Тут склад чистий і в першу чергу придбаний для чоловіка,але можливо крастиму😄 (такий же для жінок,має зовсім інший склад,а саме додані неприємні компоненти..)

Зубні пасти😄

Українські бренди роблять дуже гарне упакування,а також приємні відчуття)

Свіжість,але не така,що аж рот німіє і пече. Лаконічний дизайн,приємна ціна

А також отримала в подарунок зубну щітку з бамбуку,також дуже гарну.

Ось така розпаковка вийшла🫶🏼