Yuriivna 🌸

Maybelline New York Classic Volum Express Mascara

Maybelline New York Classic Volum Express Mascara
Maybelline New York Classic Volum Express Mascara
Maybelline New York Classic Volum Express Mascara

Це була перша туш,яку я придбала з цієї лінійки.Перше на що звернула увагу,то на саму тубу,вона коротенька та "пузата".Потім вже зробила свої висновки про щіточку і про цю туш взагалом.

  • Нажаль,я не можу прикріпити фото з назвою продукту,а допис хочется написати.І це не тому що я не хочу зробити таке фото,а тому що назва з туби зтерлася з такою швидкістю,що я і не помітила.Сама туба дуже схильна до подряпин,якщо її упустити на підлогу,то скоріше всього будуть сліди.Ще на тубі залишаються подряпини від нігтів та інші потертості,тобто естетичний вигляд пляшечки швидко втрачається.
  • Щіточка виконана з щітинок,такий собі ворс,він різної довжини.

Ковпачок

Щодо ковпачка,то він виконаний з блискучого срібного металіку,але тут така сама ситуація,як і тубою,фарбу з ковпачка легко відшкрябати нігтем.

Дія

Вії до нанесення туші(фото 1)

Вії після нанесення туші(фото2)

  • Висновок

Спочатку коли тільки почала користуватися цією тушшю,то вона виглядала на віях краще,аніж зараз.Сподобалось,що туш майже ніколи не відбивається на повіках,можливо це моя заслуга,або це все ж таки щіточка з ворсинками,які різні за довжиною.

Туш має властивість склеювати вії та залишати маленьки комки на кінчиках вій,тому я розділяю вії за допомогою додаткових підручних засобів.Можу ще також відмітити,те що туш підіймає вії догори,але обсяг вій не збульшує,трохи є подовжуючий ефект.

Якщо цікаво,то я писала допис ще про одну туш від Evelline,вона з бюджетного сегменту https://club.makeup.com.ua/post/9496/


Maybelline New York Classic Volum Express Mascara
Maybelline New York Classic Volum Express Mascara