A.

Парфумована вода Chanel Coco Mademoiselle

Парфумована вода Chanel Coco Mademoiselle

Якщо ви як я тільки починаєте цікавитись парфумами, то ці парфуми точно одні з перших потраплять вам на очі.

Перше, що спадає на думку при затесті: аромат цитрусів, ваніль, жасмин + Кіра Найтлі на мотоциклі (рекламне відео просто ідеальне).

З часом я починаю відчувати пачулі, мускус та апельсинове цвітіння (хоча останнє заявлене як верхня нота).

Парфумована вода Chanel Coco Mademoiselle

Я б охарактеризувала ці парфуми так: свіжі цитруси, які натякають на молодість та безтурботність, та водночас серйозна серцевина, що додає зрілості.

Коли я читала про ці парфуми, то часто писали про те, що їх ідеально носити для офісу - бо вони ненав'язливі, приємні та обожнювальні багатьма.

Єдиний мінус в цих парфумах для мене - це якраз досить сильний запах пачулі та апельсинового цвітіння. Я ще не до кінця зрозуміла чи подобаються мені такі ноти. Знаю, що вони в когось відчуваються сильніше, в когось - слабше. Мене особисто з часом ці ноти в Coco Mademoiselle починаю трішки душити, але так вони проявляються саме на моїй шкірі. Колись моя подруга носила такі парфуми і на ній вони відкривались ну дуже гарно.

Незважаючи ні на шо, це незмінна класика. Coco Mademoiselle не дарма шалено популярні:)