inspirit_inspires

#summermakeupclub Лайфхаки твого літа 💛💫

#summermakeupclub Лайфхаки твого літа 💛💫

Читаючи пости дівчат, надихаюся, ви супер 💛 Але я б хотіла дещо додати та трішки зігріти тобі душу фотографіями котиків 😸

Так, трішки банально, але лови лайфхак:

Не обов'язково купляти термальну воду, гідролати рози/лаванди/вставте квітку в скляночці з бризгалкою!

Чим можна замінити і зберегти кровно нажиті? 🤔

1️⃣ Звичайна мінералка

2️⃣ Базовий зволожуючий тонік/тонер

Налий один з варіантів в баночку з розпилювачем і радій життю! (я свою замовила з Алі, вона невелика, тягаю в сумці з задоволенням 💛)

Це дуже освіжає, не обтяжує шкіру і набагато приємніше чим наносити сироватку/крем)

А ще в Кореї так молодо всі виглядають, бо часто зволожують обличчя протягом дня.

Коротка добірка лайфхаків:

1️⃣ Не купуй спф нижче 50.

2️⃣ Пудри/тональні/крема з спф не замінюють спф, так як наносяться меншим шаром.

3️⃣ Оновлюй спф на фізичних фільтрах кожні 2-3 години, на хімічних кожні 4-5 годин (в межах міста без яскравого сонечка можна оновлювати раз в 6 годин).

4️⃣ Оновлюй спф після того, як вийшла з води, бо він змивається 🥲

5️⃣ Якщо маєш татуювання – спф тобі повинен стати найкращим другом 😉

6️⃣ Не забувай наносити спф на вуха на задню частину шиї (ти б знала, скільки людей я бачу з обгорівшими шиями ззаду 😔)

Я любитель водних процедур (навіть незважаючи на те, що вони подорожчали 🥲) і дуже люблю у ванній влаштовувати ароматерапію 💛

Тож ось велика підбірка гелів для душу, щоб отримати максимальне задоволення ☀️

Ось декілька порад:

1️⃣ Не виходь на сонце з 11 до 16 години, бо UV-індекс дуже високий 🔥

2️⃣ Найкращий захист – фізично захистити шкіру і волосся одежею та стильним капелюхом 👒

3️⃣ Носи сонцезахисні окуляри! Так і очі можна захистити і ти менше будеш зажмурюватися = робити собі зморшки 👵

І на останнє: краще більше проводити часу на свіжому повітрі, насолоджуватися літом, показувати своє розмаїття емоцій. Адже коли настав той час, коли відсутність зморшок стала важливіше за посмішку?

Пий воду, наїдайся фруктами і ягодами, щоб максимально запастися вітамінами.

І знаходь те, заради чого можна посміхнутися ☀️

Дякую за твою увагу, не забудь підписатися та шукати мене в інших соцмережах за цим ніком 💛