Кузя Ю-а

Найкращий захист для малюків! Ever!

Найкращий захист для малюків! Ever!

Напевно тому я знаю про захист та зволоження для малят більше, ніж могла б. Дякуючи професійному лікарю дерматологу, ми обрали правильну схему лікування і досі тримаємо ад під контролем.

Я багато писала про любов до mustela. Їх бальзам єдиний, який заспокоює шкіри доньки. Не викликаючи печіння, свербежу чи аллергій додаткових. Шампуні, гелі та крем під підгузник.. це ті засоби, які вже з нами рік і 8 місяців)) ну з народження 😂

Але зараз про інше. Про сонечко та іі ніжну шкіру.

Доказова медицина звісно підтверджує обовʼязковість засобів з spf в період активного сонечка 🌞

І ні хвилини не вагаючись, я обрала той самий бренд, який як завжди ідеально пасує нашій ніжній шкірі. Крем має захист 50. Поновлюємо лише тобі, коли на вулиці перебуваємо довше 2 годин. І обов'язково наносимо вдома, за 15 хвилин до виходу.

Не липкий, гарно розтягується по шкірі. Економний.

‼️Рекомендація: уникати перебування на сонці дітей віком до 3-х років. Уникайте прямих сонячних променів, особливо між 12:00 ранку і 16:00 вечора.‼️

Як мама, моду порадити також крем від babe. Сонцезахист в них також 👍👌 Кому більше трьох років, також можна в спреї!

Особливості Babe Laboratorios Pediatric Wet Skin:

- має зручний формат спрею;
- має гіпоалергенну формулу;
- не містить мінеральних олій, фталатів, спирту, барвників, консервантів, парабенів і синтетичних ароматизаторів;
- протестований дерматологами та педіатрами;
- ідеально працює на дуже чутливій і атопічній шкірі;
- гарантує потужний захист від агресивного впливу УФ-променів;
- заспокійливий комплекс BABÉ запобігає появі подразнення або алергії;
- знімає запалення та почервоніння;
- дарує відчуття комфорту й свіжості;
- вітамін Е нейтралізує вплив вільних радикалів;
- підтримує оптимальний водний баланс;
- запобігає зневодненню;
- не залишає слідів на тілі, одязі;
- можна використовувати від народження;
- швидко вбирається;
- стійкий до впливу вологи та поту.

‼️ особливо зручно ловити дитину на льоту, бо їх не всадити на місці‼️

Тоді це взагалі мега зручно))). І вважаю, що вони реально неалергені і помічні. Доречі, вони ще й оушен френдлі.

Нажаль, поки інших брендів, я для себе не вивела на рівень, де можу радити.