Олена В

Angel Schlesser Essential for Men

Angel Schlesser Essential for Men

Прем’єра аромату:2006
Країна ТМ:Іспанія
Зроблено в:Іспанія, Італія
Стать:для чоловіків
Класифікація:елітна
Тип аромату:деревинні, цитрусові
Початкова нота:Бергамот, Зелене яблуко
Нота серця:Кава, Кориця, Листя фіалки
Кінцева нота:Боби тонка, Кедр, Мускус, Шкіра

Купувала сину в оффлайн магазині,бо хотілось відчути аромат, "проникнутися" фізично)) перед тим як брати.

Як на мене, чудовий яскравий аромат. 🤩

У нього немає сезонності і приводу. Чи на прогулянку, чи на побачення ,чи на роботу/навчання.

Тримається десь до 6 годин на тілі. На одязі набагато довше.

Пудровий,близький до шкіри. Шлейфа відчутного (від якого на спеці кружиться голова) не залишає за собою і це точно великий плюс.

Дуже делікатний, як на мене. Чуттєвий, сексуальний (це особливо необхідно молодому чоловікові). Приваблює,притягує. Хочеться його вдихати-вдихати. Манить,заворожує,однозначно фаворит.

На синові дуже відчутно зелене яблуко і цитрусові нотки. Трохи пізніше- шкіра, легкий натяк на кедр і мускус.

Трохи пряний, буде затишний взимку і в холодну пору. Зараз літо і він теж прекрасно почувається на спеці. Не дратує,не душить,наче освіжає.

Він і грайливий,і спокусливий,і спортивний. Все зразу ж. Чи буває таке? Однозначно,так.

При активному відпочинку( син мій спортсмен трохи),то відчуваються древесні нотки з солодкуватим присмаком, наче оживає знову,коли тіло горить.🌞🔥

Настільки мене цей аромат закохав,що я опробувала і на собі. Вау!

На мені відчувається цитрус, шкіра ,кава і кориця. Тримається довго, на спеці відчуваю чомусь сандал. Точно унісекс!

Є можливість на мейкапі взяти тестер по дуже гарній ціні. Наче пишуть,що оригінал.

Однозначно хороший вибір. Тепер можна брати онлайн.

Дякую за увагу!❤️

Angel Schlesser Essential for Men