Олена В

Benefit Ring my Bella

Benefit   Ring my Bella

Як прикро,що його неможливо ніде зараз купити в Україні...

Цей аромат для мене неповторний.

Ring My Bella був випущений вперше в 2011 році. Бренд американський.

Флакончик 30 ml.

Це квітковий аромат. Тримається години 4- 5,потім звучить близько до тіла, на одязі днями.

Йшов у веселій коробочці,але коробка моя не збереглася.Взагалі стилістика цього бренду якась незвична та грайлива. В стилі пін арт.

Початкова нота:Лілія,Троянда, Маргаритка

Нота серця:Півонія,Жасмин

Кінцева нота:Білий мускус, Ваніль,Пачулі

Тільки пляшечка чого варта. Маленький,яскравий дзвоник. Як дивлюся на цей флакон,зразу ж хочеться співати :" Ring, ring, ring...ring my bell".

Аромат пряний та виразний,шлейфовий.

Я відчуваю мікс троянди,лілії(на другому плані) ,білого мускусу та ванілі. Не чую півонії,хоча дуже люблю її аромат.

Не приторний,голова не йде обертом,як буває. Дуже густий. Це аромат флірту,сексуальності,грайливого, вміру зухвалого, настрою. Для мене це аромат тусовок, кафе з петуніями,де всі п'ють швидко каву і біжать по своїх справах. Він непересічний,запам'ятовується.

Benefit   Ring my Bella

Я почала його носити пізнього літа. Він ідеальний на прохолодні вечори,теплу осінь чи навіть холодну весну. Цікаво те,що він наче підстроюється під частину дня, пору року. Взимку дуже відчувається жасмин, пачулі та ваніль. Немає лілії і наче майже не чутно троянду. Він гріє і водночас бадьорить. На гарячій шкірі-троянда,лілія та мускус. Коли в ньому,мені хочеться яскравий макіяж, насичено бузкові губи,яскравий шалик.

Він так по різному звучить.

Але завжди так,як я хочу!