Yuriivna 🌸

Підводка для очей від Maybelline

Підводка для очей від Maybelline
Підводка для очей від Maybelline

Я скоріше всього новачок,а не майстер у такій делікатній справі,як малювання стрілок. Коли вже всі в підлітковому віці їх малювали,стирали та знову малювали,бо ліва стрілка була не ідентична з правою,в той час як я вважала це необов'язковою складовою макіяжу. Мені вистачало туші для вій та трохи нюдових тіней на очах. Згодом вже почала і собі малювати їх, виявилось що це не так вже й легко. Я дивувалася як ідеально їх малюють інші,малюю стрілки я нечасто, але буває й таке. Мені подобається поєднання червоної помади на губах та чорних стрілок на очах,проте до ідеальності вимальовання стрілок я не дійшла,проте я на шляху до цього.У моєму випадку це різноманітні перегляди відео,ватні палички та міцелярка під рукою,щоб одразу виправити нерівні лінії.

Яке враження від підводки-фломастеру від Maybelline?

  • Підводку зручно тримати у руці.
  • Наконечник у неї з основи до початку зменшується та подовжується.
  • Після нанесення підводки потрібно почекати,поки намальована стрілка висохне,це відбувається доволі швидко.
  • Як для мене,вона доволі стійка.
  • Якщо потрібно стерти стрілку,то міцелярна вода гарно впорається з цим.

Висновок:

Підводкою зручно користуватися,хоча не з першого разу мені вдалося намалювати гарну стрілку,але це вже питання моєї майстерності ☺️.

Я задоволена саме наконечником,для мене він зручний. Сподіваюсь що її вистачить надовго.

Підводка для очей від Maybelline