Alina_Demchenko

Maybelline SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick : колір який з'явився першим

Maybelline  SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick : колір який з'явився першим
Maybelline  SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick : колір який з'явився першим

І хоча я не сильно то в захваті від сухості яку викликають ці помади, після першої мене було складно зупинити.

Я обожнюю темні та насиченні відтінки у ягідно-червоній гаммі і тому 115 відтінок просто мав бути в мене. На той момент, коли я його придбала, подібні відтінки навіть і рідких помад - могли добряче так плішивити. Але це не стосується цієї красуні. В неї прекрасна пігментація і стійкість, яку я просто відтераю завдяки наждачній бумазі.

Всі вже писали і все знають про властивості цієї помади, тому чимось новим - я нікого не здивую)

Стійка, матова, відтерти можливо якщо гарно потерти гідрофільною олією, а потім ще компресик з ватного диску і міцелярки.

Пігментація прекрасна, ні на натяку на плішивість. Наносити треба в один шар, більше, повірте - вам не потрібно.

Перед нанесенням гарно зволожути губи - ОБОВ'ЯЗКОВО!!!

Maybelline  SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick : колір який з'явився першим
Maybelline  SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick : колір який з'явився першим
Maybelline  SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick : колір який з'явився першим

Якось так вона виглядає на мені( так, фарбувтаи губи то не моє - знаю, криво ахахах)

В неї дуже гарний та начиений колір, якщо його розтушувати, але в мене на губах так не виходить)))

Але кольором я задоволена)))

Він нагадує мені ожину чи якісь інші ягоди. З таким кольором, я відчуваю себе впевненною у собі. Не дивлячись на таку яскравість і натяк на червонну гаму, він не сильно кричащий і гарно виглядає під звичайні джинси)