ДАРÍЯ КÓВАЧ

Я ХЕЙТЕР

Я ХЕЙТЕР

Почну з того,що будь-який продукт оцінюється з часом і в порівнянні з чимось іншим. В кожному продукті можна знайти хорошу сторону і ні. Кожен продукт підходить різним людям,через різні особливості,вподобання. Це виключно мій досвід,мої враження і моя думка)

Я не буду багатослівною,коротко і по факту

Отже перше-це розпіарений missha

Забагато олій в складі,які у мене викликають прищі. Він не універсальний по відтінку,велюровий,а отже заважкий як для bb

Ще один «друг» по кольору,що в принципі не дивно для корейських тональних

Enough Collagen

Темний,також викликає висипання,підшкірників. У нього вологий фініш,але для bb він також занадто перекриває і важко відчувається на обличчі

Affinitone від maybelline-це чесно просто не зрозумілий тональний. Він сушить,жовтить,підкреслює все те,чого і не було.

Я правда не знаю кому він підходить,бо всім знайомим не підійшов. Але попит явно є,якщо досі продається

4in1 теж від Maybelline. Класний продукт над яким треба вбити день,щоб розподілити. Але на чисту шкіру без крему,бази,спф і тд. Це рідка пудра по відчуттям. Так,обличчя дуже гарне і зафотошоплене але у мене нема стільки вільного часу на нанесення🤷🏻‍♀️

BB від Lamel. Я викинула після 2 нанесень,бо такого НІЧОГО на обличчі я ще не мала. Ніби нанесла воду,яка нічого не дала. В моєму розумінні легке покриття не настільки легке,що його нема

На заміну їм я нічого не пораджу,адже хоч і користуюсь Lamel smart skin,,він також не ідеальний для мене. З bb у мене не складається поки,вже і мінеральний пробувала але теж не моє

Тому я в пошуках,та думаю не знайду ніколи такого,щоб підходив на всі 1000

Fit me від мейбелін. Я знаю,що є фанати,дуже подобається. Але не мені

Мені занадто жовті відтінки,які окислюються та сушать,перекриття також не подобається,скочується в складки

Catrice

Я пам’ятаю,як мріяла його закінчити і активно шукала заміну

Він дуже плотний,але він висихав плямою,як би його не тушувала-через декілька годин видно де саме консилер і там ніби бетоном залили. Також сльозились очі від запаху

Мейбелін,всім відомий консилер з подушечкою

Його я сильно хейтити не буду,він більш менш,інколи я повертаюсь до нього

Але ця подушка,яка вбирає в себе всі мікроби і підкреслювання недоліків під очима,забивання в складку-не можу пробачити

Пораджу або Eveline,або the saem

Два хороших консилери,які не мають таких недоліків

Я фанатка стрілок і підводок перепробувала величезну кількість. Кращої за інглот не існує, але я тут пишу про бюджет. А саме з бюджетних найкращі по стійкості,кольору,матовості

Це ln pro і bless

Але настільки жахливих підводок я ще не бачила

Maybelline,що з тобою не так?

Стрілка малюється дуже довго,тому що занадто рідка консистенція,яка тече не туди,куди потрібно. Стійкість мабуть хв 20,поки на вулицю не виходиш

Це стосується абсолютно всіх підводок від Maybelline окрім тієї,що в баночці. Вона якісна,але як і в інглот,варто навчитись малювати саме такою

Також Eveline,теж всі підводки від них не стійкі для мене і не достатньо матові.

Повторю,що це виключно моя думка і мої відчуття. Вам можуть підходити ці продукти,так як кожен з нас індивідуальний,та у кожного різні потреби