wowmom

Продукт, який замінює і бронзер, і рум'яна, і контур. Не типовий віддінок та шикарна якість

Продукт, який замінює і бронзер, і рум'яна, і контур. Не типовий віддінок та шикарна якість

Привіт, красуні!


Як ви вже, в принципі, зрозуміли з цього фото - я фанатка бренду theBalm.

В їх засобах для обличчя прекрасно все - починаючи з чудового якісного пакування у пін-ап стилі, закінчуючи не менш чудовим вмістом в середині.

Впевнена, одного дня, я скуплю весь їх асортимент.


І сьогодні, мова піде про унікальний, на мій погляд, продукт - бронзер theBalm Desert.

Продукт, який замінює і бронзер, і рум'яна, і контур. Не типовий віддінок та шикарна якість

Упаковка зроблена зі щільного картону, та закривається на магніт.
Дизайн, як завжди, "веселий", у кращих традиціях бренду. Мені дуже подобається, хоча я знаю, що деякі люди, вважають дизайн якимось дитячим. Що вони розуміють, скажіть будь ласка?

Всередині є дзеркальце, та 6.39 грамів прекрасного продукту.

theBalm Desert - позиціонується не просто, як звичайний бронзер, а ще і як рум'яна, що спочатку виглядає досить дивно.

Як вишеньку на торті, треба зазначити, що в складі рум'ян немає тальку! Я зараз, за можливістю, намагаюсь уникати цього компоненту, бо є дослідження, що він якось негативно впливає на якість шкіри. Не буду нічого стверджувати, та окремий плюс у карму theBalm заслужили.

Віддінок і справді зовсім не типовий. Він якийсь сіро-коричнево-рожевий. Ніколи нічого подібного я не зустрічала.
Саме тому, він згодиться і в в якості контуру, так і в якості рум'ян.
До речі бронзер має класну пігментацію та ніжну текстуру.

Для порівняння, знаменитий бронзер theBalm Bahama Mama - більш сухий по текстурі, та має класичний теплий віддінок з жовтуватим підтоном.

Обидва засоби чудові, але вони виконують різні функції, та виглядають по-різному на обличчі.

Не дивлячись на те, що theBalm Desert достатньо пігментований, він класно набирається на пензель, гарно розтушовується та майже не пилить.

Але головне, це те, як він за секунду освіжає обличчя.

Я його наношу на всі зони, де мають бути рум'яна, контур і бронзер, і ефект просто клас.

Здається, наче ви зробили дуже грамотну корекцію.

Це такий віддінок, який зробить всю роботу за вас, і впишеться у будь-який макіяж.

Як і всі засоби theBalm, бронзер гарно тримається на протязі дня, і на моїй шкірі навіть не тускнішає.

Я точно знаю, що його обожнюють візажисти за те, що він майже всім підходить, і можна гратися з інтенсивністю кольору, та отримувати різний ефект на обличчі.

Я вам щиро раджу спробувати рум'яна-бронзер theBalm Desert, якщо ви хочете якісний універсальний засіб, за адекватні кошти. Це прямо топчик.

Дякую за увагу 😘