Євгенія 👩

#testmakeupclub 💜

#testmakeupclub 💜
#testmakeupclub 💜
#testmakeupclub 💜

Всім привіт ✌️

Сьогодні у стрічці дуже багато оглядів на подарункові боксики і я туди ж). Тішуся за себе і за дівчаток, адже отримати подаруночок від makeup - це завжди приємно і +100 до гарного настрою 🥰

Тому, дякую makeup за цю можливість, та розповідаю про свій бокс на тестування👇

#testmakeupclub 💜

Спочатку хочу відзначити, що цього разу бокс мав дуже миле оформлення і листівку з добрими побажаннями). Все охайно, гарно та дуже приємно💗

  • Сироватка для обличчя Max Factor Miracle Pure Skin Illuminating Serum
  • Туш для вій Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW Volume & Length Mascara
  • Помада-олівець для губ Bourjois Velvet The Pencil Lipstick у відтінку № 02 "Amou Rose"
  • Антиперспірант Babe Laboratorios "24 години захист та комфорт"
  • Shelly Пілінг-скатка для рук і ніг з AHA-кислотами, гідролатом троянди й екстрактом граната
  • 3 набори пробників від Derma E

Розповідаю докладніше про кожен продукт👇

Я була здивована, побачивши, що Max Factor випускає засоби для догляду за шкірою). Попри всі мої побоювання, сироватка виявилася дуже класною і стала моєю улюбленицею з цього боксу.

  • Про склад. Активні компоненти складу - вітаміни В3 (він же відомий ніацинамід), С та Е. В цілому, компоненти складу спрямовані на зволоження, заспокоєння та покращення стану шкіри (надання йому бажаного кольору та текстури). За тиждень регулярного використанні сироватка не викликала в мене жодних алергічних реакцій. Але ніацінамід, як і витамін С можут бути алергенами, тому рекомендую перед використанням сироватки на все обличчя, потестувати її на невеликій ділянці шкіри).
  • Про зовнішній вигляд. Сироватка представлена ​​в акуратному флакончику з товстого скла. Кришка відгвинчується, в неї вбудована піпетка. Об'єм: 30 мл, витрата економічна.
  • Про піпетку. Вона класичної форми та розміру – ідеальна для рідких текстур. Проте ця сироватка досить густа і щільна, тому піпеткою її набрати дуже проблематично. Якщо виходить набрати, то дуже складно видавити, текстура просто не стікає. Бачила, що дівчатка писали, що треба приловчитися, але в мене так і не вийшло. Тому виливаю сироватку в долоню, прямо з флакона). Це єдиний недолік цього продукту.
  • Про текстуру. Сироватка гелева, густа, тягуча. При зіткненні зі шкірою тане та стає дуже пластичною. Текстура густо усіяна невеликими золотистими кульками, або як їх називає бренд - золотими перлинами світлодіодних пігментів для миттєвого сяйва шкіри. Ці кульки м'які,, не дряпають шкіру і практично відразу розчиняються на обличчі
  • Про аромат: Він насичений, але в міру ніжний та легкий. Свіжий з квітковими нотами. На шкірі запах тримається трохи більше години і не викликає ніякого дискомфорту.
  • Про використання: Я наношу сироватку вранці та ввечері, нічим її не закриваючи.
    Текстура приємно ковзає по шкірі, добре розподіляється. Вбирається протягом хвилини і ще хвилини 3 лежить на шкірі липким шаром, потім, липкість проходить і сироватка зовсім не відчувається - не сушить, не стягує, не стимулює активної роботи сальних залоз.
    Також можна сказати, що я використовую цю сироватку як базу під макіяж. Косметика просто ідеально лягає поверх неї, нічого не скочується і не западає в пори.
    До речі, на офіційному сайті бренд говорить, що можна змішувати сироватку з тоном для отримання ідеального покриття, але я поки такий метод не випробувала).

Про ефект:

  • Зволожує та живить шкіру
  • Вирівнює тон, надає шкірі легкого, природного сяйва.
  • Пом'якшує та розгладжує шкіру. Заповнює пори та складочки, тому що при нанесенні макіяжу - шкіра стає абсолютно гладкою, ніби фарфоровою.
  • Заспокоює та підсушує висипання, хоча виробник і не робить на цьому акценту. Але у складі є ніацинамід і такий ефект був цілком очікуваним).
  • Матує, а точніше збалансовує роботу сальних залоз, що також позитивно впливає на подальше звуження пор).

Сироватка дуже крута, моїй комбінованій шкірі підійшла чудово). Однозначно можу сказати, що замовлю її повторно👍.

Цей продукт вже більш звичний для мене від Max Factor). Туш 2в1 для подовження та надання об'єму війкам.

  • Про зовнішній вигляд. Туш представлена ​​в довгастій тубі із пластику. Ковпачок відкручується, тубу закриває міцно. Обмежувач працює добре, туш набирається без надлишків.
    Об'єм: 7 мл – класика, витрата залежить від частоти використання.
  • Про щіточку. Я вважаю, що запорука гарної туші – це її щіточка. В даному випадку щіточок цілих 2 - я вважаю, що запорука гарної туші – це її щіточка. В даному випадку щіточок цілих 2 - пряма і довша Length (для подовження) і спіральна коротша Volume (для надання об'єму). Одна щіточка замінює іншу під час повороту ковпочка на кришці туби. Щіточка силіконова (на зовнішній вигляд), щетинки в міру густі, оптимальної довжини.
  • Про консистенцію. Вона середньої густини, кремова. Колір – класичний чорний. Запах практично невловимий.
  • У використанні. Моїм віям більше сподобалася пряма щіточка (Length), вона добре профарбує і справді подовжує. Якщо говорити про спіральну щіточку, то вона утворює на моїх віях грудочки і склеює їх, загалом, не дуже підійшла мені.
    Туш добре нашаровується, не розтікається, але все-таки відбивається на повіці. На віях досить швидко застигає і тримає ефект протягом дня (9-10 годин). Не обсипається, не розмазується, не обтяжує. Видаляється абсолютно будь-яким засобом для зняття макіяжу. В процесі вмивання не пече очі та не залишає ефекту "панди".

Про ефект:

  • Туш дає насичений чорний колір, візуально роблячи погляд виразнішим.
  • Добре нашаровується прямою щіточкою, без грудочок та павукових лапок, чого не скажеш про спіральну щіточку.
  • Дійсно подовжує та робить легкий вигин.
  • Яскраво-вираженого об'єму я не помітила, без захоплення.
  • Гарна стійкість.
  • Комфортно лежить на віях, не відчувається. Не викликала жодних алергічних реакцій.

Все ж таки ця туш мені сподобалася і я із задоволенням користуюся нею, але тільки прямою щіточкою, спіральна тут явно була зайвою). Повторно купила б👍

Це ще одне моє кохання з цього боксу. Ось тільки довелося помучитися, щоб на фото вдалося передати її колір, хоч убий, але на камері він вийшов якимось червоно-кораловим, хоча за фактом - він дуже ніжний, рожевий колір).

  • Про зовнішній вигляд. Класичний олівець, який зручно лягає в руку та не ковзає по ній під час використання. Стрижень викручується на всю довжину, не обламується і механізм не заїдає. Ковпачок прилягає щільно, сам собою не злітає. Вага: 1.8 грам, витрата в міру економічна.
  • Про текстуру. Олівець хоч і сухуватий, але має ідеальну кремову консистенцію. Це золота середина між зволожуючою помадою та матовим покриттям. Текстура м'яка, пластична, ковзна. Без липкості, жирності та маслянистості. Аромат я не відчуваю.
  • Про стрижень: Він ширший, ніж в інших помад-олівців. Однак, дуже зручний у використанні і добре, тонко здатний промальовувати контур.
  • По відтінок. 02 - Amou Rose. Для мене це колір попелястої троянди з яскравим ягідно-рожевим сплеском. Відтінок спокійний, у міру теплий. Я б сказала, що він універсальний, тому що добре виглядатиме на будь-якому кольоротипі шкіри. Цікаво, що відтінок злегка змінюється в залежності від освітлення, тому на кожному фотосвотчі він має різний підтон). Найближчий колір передається саме на губах).
  • Про нанесення. Помада наноситься дуже м'яко, як бальзам. Не встиг ти піднести її до губ, а вони вже нафарбовані🤣. Я спочатку окреслюю контур губ, а потім заповнюю серединку. Додаткового зволоження губ олівець не вимагає. Зверху наносити блиск, також не бачу сенсу, адже помада сама по собі самодостатня.
    Пігментація: висока і її можна варіювати, чим більше шарів, тим яскравіший і темніший колір.
    Фініш: абсолютно матовий, акуратний, не критично сухий.
    Стійкість: 4-5 годин активного кольору, після, помада починає втрачати насиченість і виглядає на губах як ефект "зацілованих губ" (тинт). Сходить рівномірно, не відбивається.
    З помадою можна їсти, пити і навіть цілуватись, вона залишиться на місці).

Про ефект:

  • Легка в нанесенні, добре промальовує контур і наповнює серединку. За бажання, її можна розтушувати пальчиком).
  • Дає гарний, насичений колір та рівномірне покриття.
  • Не залишає відбитків.
  • Дає єфектний і в той же час ніжний фініш.
  • Стійкий, легко витримає обід та поцілунки.
    З недоліків:
  • Злегка підкреслює текстуру губ, що властиво матовим помадам.
  • Трохи сушить, не скажу, що критично, але наприкінці дня вже хочеться зволожитися кармексом.

Помадка мені сподобалася, однозначно придивлюся до коричневіших відтінків з палітри). Повторно купила б 👍

Перше, що хотілося б написати - я ненавиджу роликові дезодоранти, це взагалі не моя історія). Перед отриманням боксу, дівчата вже писали дописи про Babe Laboratorios та вони були хвалебні, тому я поставилася до нього з цікавістю).

  • Про зовнішній вигляд: акуратний, компактний флакон, зручно брати з собою в подорож. Кришка закривається щільно, продукт на ній не засихає. Ролик гладкий, рухливий, не заїдає.
  • Про консистенцію: гелева, легка, на дотик липкувата, але без жирності.
  • Про аромат: приємний, насичений. Я відчуваю ніжну насолоду квітів та фруктових карамельок. Дуже смачний аромат.
  • У використанні. Чому я не ненавиджу роликові дезодоранти? Тому що потрібно чекати, поки вони висохнуть. З цим дезодорантом дива не трапилося - наносиш і сидиш чекаєш хвилин 5-7 поки він убереться, а потім ще хвилини 3 поки пройде липкість). І ось нарешті під пахвами відчувається сухість і можна одягатися. Дезік не лежить плівкою, не стягує, не сушить, не пече (якщо є подразнення), абсолютно невагомий та комфортний. Якщо дочекатися його повного поглинання, то не залишає слідів ні на шкірі, ні на одязі.

Про ефект:

  • Дає дуже приємний аромат, але не перебиває запах парфуму.
  • Не викликав жодних алергічних реакцій.
  • Вже через 3 години після нанесення дезодоранту відчувається вологість під пахвами, навіть без тренувань та інших активностей. У моєму випадку він виявився зовсім не стійким. Хочу зазначити, що у моєму місті немає пекельної спеки, тому списати слабкий ефект на +40 не вийде).
  • Щодо запаху поту, то у повсякденному житті дезодорант його нейтралізує. А от якщо йдеться про тренування, то ні, вже через 20 хвилин кардіо - відчувається неприємний запах.

Так, цей дезодорант натуральний, підходить для чутливої ​​шкіри та інше, АЛЕ... для мене він виявився слабким. Для зими-осені може підійде, але для літа та активних тренувань – ні. Повторно не куплю.

Пілінг-скатка для обличчя – справа звична, а ось для ніг та рук – щось новеньке).

  • Про зовнішній вигляд: пілінг представлений у довгастому флаконі із пластику. Дозатор диск-топ економічно дозує засіб у необхідній для використання кількості. Об'єм: 200 мл, витрата економічна.
  • Про склад: усі заявлені виробником активні компоненти присутні - гідролат троянди дамаської, зерна гранату, гліколева кислота (AHA), винна кислота (АНА), лимонна кислота. Основний акцент компонентів складу спрямовані на догляд за шкірою: зволоження, м'яка ексфоліація, заспокоєння та антиоксидантний захист.
  • Про консистенцію: Вона гелева на дотик, але дуже текуча, як водичка. При контакті з водою дає пінку, не густу, але достатню для очищення.
  • Про аромат: Він насичений та дуже специфічний). У ньому є цитрусові ноти, але я його описала б як хмічно-кислий. В принципі, найчастіше у продуктів із кислотами завжди дивні аромати). На шкірі довго не затримується, і це дуже добре).
  • Про використання: Груба шкіра в мене є тільки на п'яточках і те, вона не критична, якраз потребує м'якого відлущування. Тому засіб наносила саме на цю ділянку шкіри). Засіб дає легку пінку, масажую п'яточку круговими рухами і він починає скочуватися, змиваємо залишки скатки і отримуємо результат). У процесі використання немає жодних неприємних відчуттів, ні печіння, ні почервоніння.
    * Фото для допису я робила хвилин 10 і весь цей час у долоні був засіб. На ранок я прокинулася з сильним печінням та почервонінням, шкіра дуже лущилася. Запитань до засобу немає, це лише попередження, що з кислотами потрібно бути акуратніше і краще не використовувати їх на ніжних, чутливих ділянках шкіри).

Про ефект:

  • Пілінг дає м'яке, легке очищення. З моєю легкою огрубілістю впорався чудово.
  • Після використання шкіра гладенька, ніжна.

Засіб мені сподобався, єдиний недолік – це запах. Повторно купила б👍

У боксі було 6 пробників, які розділені по парах, для комфортнішого використання).
Кожен із засобів спрямований на боротьбу з першими ознаками старіння та має вікові обмеження 25+. Мені без двох 30, тому для моєї шкіри воно якраз підходить.

Кожного пробника мені вистачило на 2 використання, звичайно за такий короткий час не можна отримати ефект у повному обсязі, але можна зрозуміти обсипе тебе від крему чи ні). Так от, жоден із засобів у мене не викликав алергічних реакцій.

  • Перша пара: Iнноваційні відновлювальний крем Derma E Skin Restore Advanced Peptide & Collagen Moisturizer/зволожуюча сироватка від глибоких зморшок Derma E Skin Restore Advanced Peptide & Collagen Serum.
  • Друга пара: відлущувальний скраб для відновлення тургору шкіри — Derma E Crepey Skin Pre-Treatment Exfoliating Scrub + Антивіковий засіб для відновлення шкіри — Derma E Crepey Skin Repair Treatment.
  • Третя пара: Зволожувальний ультра-ліфтинг з мідними пептидами, ресвератролом та сливою какаду для пружності шкіри - Derma E Firming DMAE Moisturizer + Концентрована ультра-ліфтинг сироватка з ДМАЕ, мідними пептидами, ресвератролом і DM Concentrated Serum
  • *Написала повну назву кожного засобу для зручнішого пошуку.

    Відразу хочу сказати, що всі 5 продуктів мали різну текстуру, але абсолютно однаковий ефект:
  • Легке зволоження.
  • Вирівнювання тону шкіри.
  • Пом'якшення та відчуття гладкості.
    Не більше, не менше).
    Ніякий із засобів не забив пори, не спровокував активної роботи сальних залоз, і ніяк не вплинув на мої перші ознаки старіння).

Також всі засоби мають однаковий аромат. Насичений трав'яно-лікарський, досить специфічний та стійкий, сподобається не всім.

Але, я розповіла про 5 продуктів, тепер хочу розповісти про 6 - відлущувальний скраб для відновлення тургору шкіри .

Він мене просто підкорив. По-перше у нього дуже незвичайна густа (як кисіль), гелева текстура, яка на дотик абсолютно м'яка. Однак, варто лише почати масажувати шкіру, відчувається відлущування та скрабування, причому далеко не делікатне, а поліруюче до скрипу.
Скраб відмінно очищає шкіру, вона стає спер-гладкою, м'якою, свіжою, підтягнутою.
Єдине, що - скраб досить важко вимивається, тут на допомогу мені приходить спеціальний спонж).
Але, загалом, скраб - чудовий, придивлюся до нього, щоб купити повну версію.

На цьому все, дякую за увагу 💕