ksnklb

Фарбую брови 🪄

Фарбую брови 🪄


Нарешті дійшла до цього відгуку)) Взагалі, це було раптове рішення о 10 годині вечора пофарбувати брови і вії заодно 😅

Це фарба від Комбі "Елітан", доволі бюджетний варіант, не супер стійкий, але не агресивний (користуюсь вже третій рік).
У мене відтінок 27 – Чорний шоколад.
Сама фарба має термін придатності 1 рік і вже в останній місяць використання попередньої пачки я відчувала печіння, тому краще таким не нехтувати.
Тримаю на бровах 15 хвилин, на віях близько 10. Якщо перетримати на віях може бути печіння в районі очей.
Для мене плюс цієї фарби, що не зафарбовує шкіру, а лише надає кольору волосинкам.
Стійкість: на бровах тиждень - півтора; на віях два.
По інструкції вказано додавати окисник і фарбу 1:1 на брови і 2:1 на вії. Оскільки я фарбую і вії і брови 1:1, то на віях трішки довше тримається.
Негативних, алергічних реакцій не було. Але спочатку потрібно це все перевірити на руці.
Також не було активного випадіння вій чи брів після фарбування чи під-час.
Додам ще, що ця фарба може трішки пом'якшувати волосинки, але це індивідуально.
Аромат як і у фарб без аміаку (до речі, за словами виробника ця без аміаку), фарби, але стерпний.
Виробник ще обіцяє у складі B5 - provitamin та UV- filter.
Змивається досить легко, не потрібно особливого тертя.

У комплекті йде: коробка, інструкція, окисник, фарба, щіточка, аплікатор для змішування.
Для зручності експериментів я собі докупила пензлик для брів та скляночку для змішування фарби.

Процес фарбування на фото)
Спочатку знежирюю брівки, знаю, що ще скрабують, але до такого я ще не дійшла😅
Змішую окисник з фарбою (Цього разу у напівсонному стані, у мене вийшло трішки більше окисника...). Наношу на брови за допомогою пензлика (можна і щіточкою, що була в комплекті, але пензлик зручніший). Як тільки шкіра починає темніти, підтираю края.
Потім за допомогою щіточки промальовую вії, задля уникнення небезпечних ситуацій, намагаюсь нанести від середини до кінчиків вій, а не від початку.
Чекаю ⏰️ За цей час можна почитати нові дописи в клубі чи поскрабувати губи😉
Змиваю фарбу, прочісую брівки і йду задоволена спати 😅.