wowmom

Моя найбажаніша і найкрасивіша пудра Ever - Guerlain Meteorites

Моя найбажаніша і найкрасивіша пудра Ever - Guerlain Meteorites

Привіт, красуні!

Я не можу і словами описати, як я хотіла цю пудру, хоча по всім правилам, вона не повинна мені була сподобатись.

По-перше, я в принципі не люблю формат кульок, бо вони забиваються у пензель, а потім падають, розбиваються, губляться, ой...

По-друге, метеорити містять тальк, а я останнім часом намагаюсь вибирати сухі продукти без цього компоненту, але...

Божечки, як же це красиво, і як же приємно нею користуватись.

Моя найбажаніша і найкрасивіша пудра Ever - Guerlain Meteorites

Упаковка - зроблена із алюмінію, і вона точно стане прикрасою на туалетному столику. Ви знаєте, нечебто нічого в ній такого нема, але ось береш в руку банку, і одразу стає якось приємно. Я розумію, чому метеорити стільки років зачаровують серця жінок.

Вага пудри 25 грам, але вона так повільно витрачається, що вистачить її не на один рік.

І так, метеорити мають чудовий фіалковий аромат, який комусь може і не сподобатись, але я в захваті.

Знаю, у Герлен є аромат, який повністю ідентичний запаху пудри

Бренд часто випускає лімітовані видання метеоритів з якимсь неповторним дизайном, та кульками, але в постійній колекції існує 3 віддінки: 02 Clair, 03 Medium, 04 Dore.

Найбільш універсальним вважається 03 Medium.

Він містить кульки рожевого, золотистого, коричневого, бежевого та лавандового кольору. Блискіток крупних, чесно, я в упор не бачу (хоча можливо це має місце в інших віддінках).

Разом це поєднання дає ледь-ледь помітний рожевий колір, який зовсім непомітний на шкірі, але помітний легкий блюр, і це мені також дуже подобається.

Метеорити я наношу великим щільним пезлем з кукурузного ворсу, бо він чудово набирає пудру, і в ньому не так застрягають кульки.

Потім проходжусь по всьому обличчю, включаючи зону під очима.

Сказати, що метеорити дають якийсь вау ефект? Ні! Я спочатку зовсім нічого не зрозуміла.

Але потім я побачила їх фішку: вони роблять ефект сатинової шкіри. Тобто трохи матують (але не наглухо), трохи підсвічують (та ви не виглядаєте, як новорічна ялинка). Ефект здорової шкіри.

Плюс ці чарівні кулькидосить непогано закріплюють макіяж.

Мені, чесно кажучи, дуже подобається, як виглядає шкіра з метеоритами, хоча нічого фантастичного немає.

І користуватися ними - просто якесь естетичне задоволення, тому ні секунди не шкодую про свою покупку.

Це просто красиво!

Дякую за увагу 😘