Anna_feerie

Найкращий шампунь від лупи та себореї Vichy Dercos Micro Peel Shampoo

Найкращий шампунь від лупи та себореї Vichy Dercos Micro Peel Shampoo

Якщо б я створювала рейтинг шампунів від проявів себорейного дерматиту та лупи, цей засіб точно зайняв би перше місце. Адже саме він показує найкращі результати, причому не лише на мені - приклад чоловіка є набагато більш показним.

Найкращий шампунь від лупи та себореї Vichy Dercos Micro Peel Shampoo
Найкращий шампунь від лупи та себореї Vichy Dercos Micro Peel Shampoo

Шампунь містить саліцилову кислоту, піроктон оламін, екстракт м'яти, ніацинамід та мелені абрикосові кісточки (оці скрабуючі частинки доволі ніжні і не травмують шкіру).

Він доволі концентрований і кількості, як на фото, вистачить, щоб двічі добре промити скальп. Я люблю залишати шампунь на шкірі голови на пару хвилин (в принципі, так і рекомендує виробник), потім ретельно змиваю, щоб не залишилось часточок абрикосової пудри.

А ось для мого чоловіка Vichy Dercos Micro Peel Shampoo - засіб для використання на постійній основі, адже в нього жирний тип шкіри голови плюс періодично виникає себорея на фоні стресу. Насправді, ми довго шукали підходящий догляд, адже проблема доволі неприємна (шкіра буквально пластинками починала лущитися). І саме цей шампунь допоміг.

Ще додам один вагомий плюс: він не сушить волосся (на відміну від одного модного корейського товариша, який я мала необережність придбати 🤣, обов'язково розкажу вам про нього, щоб застерегти). А ця зелена пляшечка - просто one love 😍.