Олена

Чотири мінуси і чотири плюси.

Чотири мінуси і чотири плюси.

Час від часу я підфарбовую свої брівки, через те що вони майже прозорі. Я не люблю ефект брів, що намальовані маркером. Але з виразними брівками лице здається менш втомленим і завершеним. Я жахливо не постійна людина, і мені подобається експериментувати з продуктами у пошуках кращого за гарну ціну. Саме це бажання мене підштовхнуло купити цю фарбу для брів.

( На фото брови пофарбовані тиждень тому, зафіксовані прозорим гелем)

  • Колір не відповідає картинці.
  • Занадто чорна. (Хіба що ви шукали саме таку)
  • Не відмиваються з поверхонь. (Випадково і безруко кинула кісточку на лінолеум і тепер у мене до принта додалася темна пляма.
  • Має якусь сильну концентрацію окислювача. (Пече при нанесені та викликає алергію, якщо наносити на вії.
  • Стійка.
  • Трохи фарбує шкіру, але за три дні воно відмивається.
  • Менш ніж за п'ять хвилин фарба закріплюється на волоссі.
  • Зручна коробочка, щоб змішувати фарбу

( на фото - оригінальні брови - брови з фарбою- брови одразу після фарбування)

Мені найбільше зіпсував настрій колір. Він абсолютно не відповідає тому, що на картинці. І, на жаль, залишити його для фарбування вій теж не підійде тому, що окислювач (абощо) сильно ріже в очі і викликає відразу сльозотечу.

Користуватися нею зручно. ЇЇ можна розводити одразу в пакуванні, не шукати якихось підручних засобів. В комплект входить лише маленька пластмаска для змішування фарби, тож для того, щоб наносити фарбу потрібно десь буде пошукати гребінцем зі старої туші.