wowmom

Спочатку я нічого не зрозуміла, але потім як зрозуміла... Maybelline Colossal Curl Bounce

Спочатку я нічого не зрозуміла, але потім як зрозуміла... Maybelline Colossal Curl Bounce

Привіт, красуні!

Вже місяць я тестую туш Maybelline Colossal Curl, і одразу скажу - я її спочатку не зрозуміла. Вона досить посередньо працювала на моїх віях та ніяк не хотіла нормально нашаровуватись.
Я постійно її порівнювала зі своєю фавориткою, і Мейбелін програвала по всім параметрам.

Але! Після двох тижнів використання, туш неначе підмінили! Вона розфарбувалась, і дуже здивувала своєю якістю.

Спочатку я нічого не зрозуміла, але потім як зрозуміла... Maybelline Colossal Curl Bounce

Туш має досить велику пухнасту щітку, вигнутої форми. Я, чесно кажучи, більш полюбляю маленькі силіконові щіточки, та і до цієї форми, з часом, змогла приловчитися.

Об'єм туші 10 мл, і з впевненістю можу сказати, що з часом вона стала працювати, краще, ніж нова, тому, сподіваюсь, на 3 місяці її вистачить.

Ось так виглядають мої очі без макіяжу. В мене досить непогані природні дані, але я все одно люблю, щоб вії були максимально виразними, і їх було видно за кілометр.

А ось так виглядають мої вії, коли вони нафарбовані тушшю Maybelline Colossal Curl.
Мене результат просто вражає, адже вони і довгі, і дуже об'ємні, і підкручені. Це саме той ефект, який я чекаю від хорошої туші.

Вона жодного разу не осипалась, і навіть витримала сльози, що мене також здивувала.

Але змивається туш теплою водою або міцеляркою.

Отже, якщо ваші перші враження від використання Maybelline Colossal Curl были негативними, не спішить робити висновки, і дайте туші другий шанс. Впевнена, як і мене, вона вас здивує!

Дякую за увагу 😘