Yuriivna

Мінімум атрибутів-максимум результату

Мінімум атрибутів-максимум результату

Зловила себе на думці,що частенько заходжу в Makeup Club.Іноді вдається побачити одразу щойно викладений розіграш,челендж або конкурс.В цей раз побачила розіграш не одразу.Коли побачила новий допис,почала думати який образ можу відтворити.

Мінімум атрибутів-максимум результату

Спочатку постаралася зробити макіяж як у кліпі відомої співачки.Це був ідентичний макіяж,зачіска та максимально наближена поза,яку побачила у кліпі.Декілька разів чула,що на неї схожа,але сама я так не вважаю,проте хотілося перевірити правда чи ні.Вона ще на той час у кліпі мала темне волосся,зараз вона білявка та має вже дещо змінені риси обличчя.Проте мене чекало фіаско,коли я виклала у дописі фото співачки та своє,мої два дописи були видалені через порушення авторських прав,причину видалення пояснили мені через деякий час.

Я прийняла ситуацію та вирішила зробити новий косплей,який був би яскравішим та відповідав вимогам.Хотілось би,щоб мій образ одразу та без підказок асоціювався з конкретним персонажем.Для себе я обрала-"Аватар".Мені дуже сподобався цей фільм,дивилася по рекомендації.Аватар це про таємний світ з незвичайними персонажами,але з дуже близькими нам проблемами,нажаль(

Перша проблема полягала в тому,що я м'яко кажучи погано малюю.В думках я візуалізую яскравий образ з промальованими деталями,але в реальності руки,які малюють не завжди можуть повторити заплановане.

Друга проблема полягала у тому,що немає спеціальних фарб,аквагриму та навіть різнокольорових тіней.Проте як ви вже побачили-я знайшла вихід з даної ситуації.

Декілька місяців тому я придбала собі картину по номерах та почала її малювати.Так як я малювати класно не вмію,вирішила що це мій шанс,бо тільки такі картини мені й залишається малювати)

Лінь-наче погана риса,хоча з іншого боку це двигун прогресу.Лінь у моєму випадку зіграла мені на руку.Чому?Тому що я закинула картину на невизначений термін та недомалювала її до кінця.Ось тут і зіграла моя лінь.Доречі на фото та сама недомальована картина)В мене залишилися акрилові фарби,серед них залишилися і ті кольори,які мені були потрібні.

Пензлики використовувала ті,які мала під рукою,потім доречі допоміг ацетон,бо фарба погано відмивалася з них та міцно трималася на ворсинках.Зібралася з духом та почала фарбуватися в синенький колір.Зібралася з духом,так пишу тому що для мене це був перший досвід,коли вирішила розмалюватися по повній.

З якими нюансами зіткнулася?

  • Я зробила помилку у тому,що не в останю чергу нанесла фарбу на повіки,результатом стало злипання повік та вій,це була ще та картина)
  • Я буду не я,якщо не вимажу волосся у фарбі.Обрежність це не про мене)Проте я подумала,що окей,воно вимиється.
  • Фарба миттєво застигала,і я старалася дуже швидко її розтерти,бо хвилювалася,що не вистачить фарби.
  • Фарбу довелося довгенько вимивати,вона відпадала шматками,маленькими клаптиками.
  • Коли вже розмальовувала обличчя,подумала що треба ще й шию розмалювати,для більш гарного ефекту.

Зробила би я такий образ ще раз?Моя відповідь буде "так".

Я отримала задоволення від процесу створення образу та зворотного зв'язку від дівчат.Це приємно,коли твоя робота подобається.Навіть у моменти,коли з'являлись нюанси і там можно знайти причину посміятися,навіть коли вії пальцями висмикуеш від повік.Цей розіграш мені сподобався,він допоміг мені вийти із зони комфорту,зрозуміти,що в плані малювання в мене не так все сумно.Загалом дуже цікавий розіграш.