Vikulyk

Lorvenn Argan Exotic Oil Beauty Shampoo

Lorvenn Argan Exotic Oil Beauty Shampoo

Відгук на маску з цієї серії :

https://club.makeup.com.ua/post/15067/

Баночка зручна, легко відкривається і засіб помірно дозується , виглядає симпатично на поличці у ванній, у нього приємний салонний аромат, шампунь має класичної густини консистенцію, не дуже рідкий тому і розхід не сильний, його відтінок жовтуватий, практично прозорий.

Lorvenn Argan Exotic Oil Beauty Shampoo
Lorvenn Argan Exotic Oil Beauty Shampoo
Lorvenn Argan Exotic Oil Beauty Shampoo

Шампунь добре піниться, гарно промиває волосся, вимиваючи залишки засобів для укладки, шкіру голови не сушить, об‘єм зберігає і волосся легке. Мию голову через день або через 2, для мене це ок, бо буває, що деякі шампуні провокують сальність голови і хочеться мити ледь не щодня.

Тут теж в складі присутні арганова олія і алоє на відносно високих позиціях в складі, в масці вони ще вище, але шампуні ітак довго не затримуються на волоссі.

Завжди після використання шампуню наношу маску чи бальзам, це для мене обов’язковий ритуал. На загальну картину вигляду шевелюри, якраз більше впливає друге, для мене головне, щоб шампунь не провокував мою себорейну шкіру голови, тут на щастя все гуд.

Ніякого негативного впливу не помітила, тай чудес теж, він добре вимиває волосся і приємний у використанні. Тестувала 3 тижні під час кожного миття, для того, щоб краще зрозуміти.