Ксенія 💫

ТОП найвідоміших продуктів L'occitane.

ТОП найвідоміших продуктів L'occitane.

Вітаю найгарніші 🌺!

Сьогодні вирішила зробити таку невеличку підбірку засобів від відомого французького бренду L'Occitane, яким захоплюються у всьому світі. Це ті засоби, які знає більшість, а по ним і сам бренд. Отже ,

В чому його особливість та чому обирають саме цей аромат я теж не могла зрозуміти, поки не спробувала. Це гель, який залишає на шкірі аромат парфюму - ніжний, трошки пудровий. Сам гель гарно піниться, дуже концентрований і економний, не сушить шкіру. Якщо бажаєте себе побалувати - зроби це! А який аромат потім стоїть у ванній кімнаті - ви не уявляєте! ТОП! ТОП! ТОП! Упакування - це окремий фетіш у даного засобу 😍

Відразу відмічу, що не дарма його поважають і цінують. Якість шкіри при постійному використанні вражає. Немає ні плівки, ни жирного відчуття, що щось заважає. Це не той випадок, коли наніс і через годину вже нічого вже не бачиш по ефекту. Навпаки, достатньо 2 рази на день підтримувати доглянутий вид своїх ручок. Поглинається досить швидко. Більше підходить на осінь. Аромат - так, специфічний. Не Barbi stile). Але хто розуміє, що таке масло Ши - нічого дивного не відчує.

Здається, це їх ТОП серед лосьйонів. Аромат свіжості, бадьорості, бажання творити і покращувати світ. Саме так, відчуваю себе, коли цей засіб на мені. Легкий, комфортний, без липкості. Аромат на тілі залишається, але недовго. Для літа - це ідеальний продукт. Більш все-таки консистенція схожа на молочко

Ну і не знаю яка по рахунку ця штучка у мене і моєї донечки - бальзам, про який точно знають усі. Приведе ваші вуста за одне використання до неймовірного вигляду. Так, це я кажу з повною впевненістю. Бо моя донечка страждає на надмірну сухість, вистачає на ніч, або навіть зранку до школи нанести лише 1 раз. Ваші вуста будуть врятовані.

Ба навіть на моїх губах після нанесення вони виглядають набагато краще, а з віком і про них не варто забувати і щоякнайменше користуватися бальзамами на постійній основі.

Для нас він найкращій в плані швидкої дії та миттєвого, можна сказати, результату. Аромат, як на мене, - нейтральний.

Для надсухих губ це реально спасіння!

А які ваші фаворити у L'Occitane?

З повагою, Ксенія ✨