Hanna Domashenko

Бюджетні тіні на кожен день від Topface

Бюджетні тіні на кожен день від Topface

Обожнюю, коли макіяж займає мінімум часу! Тому давно хотіла знайти прості у використанні тіні для повік, аби робити легкі моно-макіяжі на кожен день. І я їх знайшла в лінійці від Topface!

Бюджетні тіні на кожен день від Topface
Бюджетні тіні на кожен день від Topface

У мене є в арсеналі три відтінки: 105, 106 та 107.

Вони легко наносяться на повіки, чудово тушуються та не залишають плям. А з базою під тіні чудово будуть триматися весь день.

№ 105 - це матовий відтінок припиленої троянди. Дуже гарний колір, який підійде, якщо ви хочете зробити акцент не на очі, а на губи.

№106 - ніже золте шампанське, чудовий мерехтливий відтінок, що вдало підкреслить грайливий настрій навіть в денному мекапі.

№107 - мій улюблений, сливово-винний мерехтливий відтінок. Гарно підкреслює глибину карих очей і робить на них класний акцент.

У наступній каруселі фото додаю моно-нанесення кожного відтінку, щоб можна було оцінити передачу кольору на шкіру. Так, це не супер-пігментовані тіні, як от у Наташі Денони чи у Джфрі Стар, але для повсякденного макіяжу та ще й за свою ціну годі бажати кращого!

Для фінального денного мейку сьогодні яобрала саме відтінок 107, адже він у мене фаворит! ✨