Дарина

Трохи казусна розпаковочка мейкап

Трохи казусна розпаковочка мейкап

З цим замовленням від самого початку шось пішло не так) Я не могла оформити його через сайт через якийсь баг, тож оформила по телефону. Сьоогодні отримала, і що ж трапилось...

Спойлер: не будьте як я далі))

Трохи казусна розпаковочка мейкап
Трохи казусна розпаковочка мейкап
Трохи казусна розпаковочка мейкап
Трохи казусна розпаковочка мейкап
Трохи казусна розпаковочка мейкап

Захотіла спробувати за рекомендацією моєї коліжанки Олі (https://club.makeup.com.ua/profile/289975/) оцей сяючий крем. А попередньо я ще й автозасмагу за її ж рекомендацією збиралась спробувати.

І от я дістаю крем, і якогось милого замість того аби зняти захисну штучку з кришечки і по-людськи його понюхати, вирішую відкрутити кришечку (не питайте шо зі мною було). А далі все як в тумані: половина тюбика булькнула мені на майку і шорти, я істерично намагаюсь це все запхати в тюбик (хахаха) і зі сльозами на очах (від сміху і жадності) йду до раковини. Чоловік казав шоб я купила собі новий крем)))))

Але я таки намазала руки і ноги частиною того що булькнуло. І дівчата, це просто божественно виглядає. Як богиня! Я спробувала фото зробити біля вікна і у ванні при штучному освітленні. Точно куплю собі новий тюбик!

Власне, автозасмага за рекомендацією тієї ж коліжанки Олі, рукавчику купляла в іншому місці, тому вона не на фото) Як спробую, то напишу детальніший відгук.

І також взяла для чоловіка шампунь-гель для тіла American Crew, такий спробує вперше, але загалом засоби цього виробника йому подобаються.

Ну і наш песик, як бачите, теж отримав порцію задоволення від замовлення - коробку))

Пробували щось із цих засобів?